Tedarikçiler

Ricoh D110A Ribon

d110a Ribon ile Kaliteli Etiketleme

Ribon, barkod yazıcılarda termal transfer baskısı yapılabilmesi için kullanılan bir üründür. Ribon, yapılan baskının çok uzun süre ürünün üzerinde kalmasını sağlamaktadır. Bunun dışında ribonun kullanılmasında bir diğer sebep de maliyetlerinin oldukça uygun olmasıdır. Ribonlar baskıda kullanılan yazıcılarda etiket ile yazıcının arasına yerleştirildiği için yazıcının ömrünü uzatmaktadır. Ribonlar kazıcıların lafa kısımlarını koruma görevini de yerine getirmektedir. d110a Ribon çeşidi debu şekilde etiketleme sırasında kullanılan bir üründür.

Yıkama talimatı ribonları içinde yer alan d110a Ribon 150 dereceye kadar olan ısılarda dayanıklılık göstermektedir. Bu ribonlar yıkamaya, kuru temizlemeye ve ütüye dayanıklıdır. Ayrıca d110a Ribon ürünleri dış şartlara ve yapılan alkol testlerine karşı dayanıklı, kimyasal ve sentetik ürünlerden etkilenmeyen, elektriklenmeyen ve her türlü baskılar için ideal olan bir termal transfer ribonudur. Bu ürünlerde azaltılmış barkod yazıcı kafası sayesinde barkod yazıcıların kafasının ömrünü bu ürünlerin kullanımı uzatmaktadır. Bu ribonlar dikine veya normal şekilde basılabilmektedir. d110a Ribonlarda 4 puntonun üzerinde küçük karakterlerle oluşturulan yazıların baskısını oldukça iyi bir şekilde yapmaktadır.

d110a Ribonun yapımında kullanılan malzemelere bakıldığı zaman bunlar PE, PP, PVC, PET, Polyester folyo, Japon Akmaz, Saten Etiket şeklinde sıralanmaktadır. Bu çeşit ribonlar deniz suyuna, ultraviyole ışınlarına, hava etkilerine karşı mukavemet göstermektedir. d110a Ribonun yapımında karbon, reçine gibi bazı kimyasallar kullanılmaktadır. Bu ribonların üretim aşamasında tüm dayanıklılık testleri yapıldığı için tekstil baskılarında ve basım sonrası yıkamalarda oldukça ağır şartlara dayanıklık göstermektedir.

d110a Ribon kullanım Alanları

Bu ribon çeşidi yıkama talimatı ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin kalitesine ve uygulandığı kumaşlara bakıldığı zaman her türlü kumaşa uygulanabildiği görülmektedir. Naylon, polyester, asetat, rayon türü tüm kumaşlarla güvenle kullanılabilmektedir. d110a Ribon uygulama hızına bakıldığında 250 mm/sn. bir hızla baskısının yapılabildiği görülmektedir.

d110a Ribon seçimi yapılırken kullanılacağı yazıcının özelliklerine ve yazıcının kafa kısmına uyup uymadığına bakılıp öyle alınmalıdır. Bu konuda ribonların ölçülerinin ve uyumlu olduğu yazıcıların çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda müşterilerin her türlü sorusuna cevap bulabilecekleri ve aradıkları ürüne ulaşabilecekleri bir hizmet sunmaktadır. Firmamızda farklı ölçülerde yazıcı kafasına ve farklı marka yazıcılarla uyumlu ribon çeşitlerine ulaşmanız mümkündür. 

30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 111,94 ₺ ($23.08) (KDV Hariç: 94,86 ₺ ($19.56) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi