Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Garanti Şartları

İade Talepleri:

Öncelikle merhabalar, umuyoruz ki bu aşamada olmamanızı ancak beğenmeyebilirsiniz,kalitesinden memnun olmayabilirsiniz. bu durumlarda bizleri de anlayışla karşılarsınız ki bizlerde bir çok müşteriye satış yaptığımızdan şirket kurallarımıza göre hareket etmek her iki tarafıda koruyacağından aşağıdaki yolları uygulayarak iade edebilirsiniz.

1. İade/Arıza Maili atın.
Lütfen satın aldığınız ürün ve bu ürüne ait bilgileri size ilettiğimiz iade/arıza başlıklı talebinizi mail :destek@onlinesatinal.com.tr  adresimize bir mail atarak ürün hakkındaki şikayetlerinizi talebinizi bildirin.. Ürünün kodu ve adının açıkça belirtildiğinden emin olun.

2. Ürünü Gönderin
Lütfen ürünü tüm parçalarıyla ve size ilettiğimiz faturanın bir nüshasıyla tarafımıza iletin.şunu unutmayın ki orjinal ambalajlı ürünler açılmış ise kesinlikle arızalı olma durumu dışında kesinlikle iade alınmamaktadır. ancak diğer kendi ithal ettiğimiz ürünler örneğin tonerler,iş elbiseleri,iş ayakkabıları,iş güvenliği ürünleri bunlarda beğenmediğiniz durumlarda ürün zarar görmemişse,giyilmemişse veya kullanılmamışsa iade kesinlikle alıyoruz.

3. Kargo
İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir:
Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri
H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No: 1/A Perpa Ticaret Merkezi kat 7 B Blok Mavi Avlu No 1073
Okmeydanı İstanbul 
34384 Şişli

Aynı zamanda yanlış gönderiler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, bu tür ürünleri kurye aracılığı ile adresinizden teslim aldırabiliriz.

Ürün İadeleri
Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin 14 gün içerisinde satın aldığınız ürünün ambalajını açmamış ve hasar vermemiş olmak kaydıyla ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Lütfen iade ürünleri şu adrese gönderin

Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri
H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No: 1/A Perpa Ticaret Merkezi kat 7 B Blok Mavi Avlu No 1073
Okmeydanı İstanbul 
34384 Şişli


SAYGILARIMIZLA

www.onlinesatinal.com.tr Ekibi

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et