Tedarikçiler

Telsiz

Şuanda incelemekte olduğumuz kategorimizde ihtiyacınız olan tüm telsiz çeşitleri listelenmiştir. Firmamız çok yönlü olarak bir çok kategoride stoktan teslim şekli ile online satış yapmaktadır. Telsiz ihtiyaçlarınız da size en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Yerimiz Perpa Ticaret Merkezindedir. Tüm telsiz çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Lisanssız El Telsizleri

Satışını yapmakta olduğumuz Lisanssız Analog PMR 446 MHz El Telsizi,Lisanssız El Telsizi (PMR), Lisans Gerektirmeyen (PMR) Telsiz,telsizle ilgili her şey aşağıda siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

El telsizlerimiz 2 yıl garantilidir. Arıza yapması durumunda bize gönderdiğiniz taktirde hızlı bir şekilde sorunu çözerek aynı şekilde kargo ile onarımını yapıp gönderimini sağlamaktayız.

Lisanssız Telsiz Nedir

Halk arasında lisanssız telsizlere kısaca PMR de denir. PMR'lar bazı durumlarda işlerin yürütülmesini kolaylaştırır. Telsizler, özellikle şantiyeler, çeşitli bina içi kullanımlar, okullar, kreşler, fuar, konferans, müsabaka organizasyonları, süpermarketler, gece kulüpleri, lokantalar, otopark işletmeleri, arama - kurtarma ekipleri ve asansör firmaları gibi iş kolları tarafından sıkça kullanılır.

Lisanslı El Telsizleri

Lisansa tabii tutulan profesyonel el telsizleri çeşitli marka model seçeneklerine yer verilmektedir.Profesyonel Lisanslı El Telsizleri ürünleri listesi aşağıda sıralanmıştır.

Arama terimlerinizle eşleşen herhangi bir ürün bulunamadı.

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi