Tedarikçiler

Wax Ribon Ürünlerimiz ile En Ekonomik Baskıları Yapın

Wax ribon malzemesi, termal transfer yönteminin oldukça ekonomik koşullarda yapılmasını sağlayan bir ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlerde tercih edilen wax ribon malzemesi uygun fiyatlı olmasından ötürü de tercih edilmektedir. Wax ribon malzemesini plastik bazlı etiketler haricinde diğer etiket türlerinin yüzde 90’ında kullanmak mümkün olmaktadır.

Bu doğrultuda wax resin ürünleri genel amaçlı etiketleme işlemlerinde, tekstil ürünleri etiketlemelerinde, raf ve kutu etiketlemelerinde etkili bir şekilde kullanılır. Çabuk erime özelliğine sahip olduğu için düşük ısılı baskılarda kullanılır.

Bütün bu bilgiler ışığında müşterilerimize sunmuş olduğumuz wax ribon ürünlerimizin çok kaliteli ürünler olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz wax ribon malzemesinin uluslar arası kalite standartlarını karşılar özellikte olduğunu da söylemek mümkündür.

Wax ribon ürünlerimiz ile wellum, kuşe, kırılgan ve floresan kağıt bazlı etiketler üzerine baskılar yapılabilmektedir.  Wax ribon ile baskı yapmak çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle kâğıt bazlı etiketlere baskı yaparken kullanılan wax ribonlar  hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyatları ile de baskı işinde maliyeti düşürmektedir.

Wax Ribon Ürünlerimizin Kullanım Alanları

Wax Ribon ürünleri oldukça geniş kullanım alanına sahip bir ribon çeşididir. Genel amaçlı etiket kullanım alanlarında bu ürünün çok yoğun kullanıldığı görülmektedir. Günlük hayatta karşımıza çıkan birçok üründe bu model ribonun kullanıldığını görmekteyiz. Depolama ve lojistik alanında, fiyat etiketi olarak, ilaç sanayinde raf ve kutuların stoklanmasında, bahçe bitkilerinde,  taşıma uygulamalarında, perakende uygulamalarında olmak üzere oldukça farklı alanlarda kullanımı söz konusu olmaktadır.

Wax ribon, özeliklerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Wax ribon standart, wax ribon Premium, Wax ribon Premium plus olmak üzere çeşitlenmektedir. Bunun yanında bu ürünlerin satın alınması sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus wax ribon ölçüleridir. Bu ürünün kullanılacağı barkod ile uyumlu ölçülerde wax ribonun alınması gerekmektedir.

Wax Ribon ürünlerimiz tüm barkod yazıcılara uyumlu olarak üretilmiş olup bu ürünlerin tedarik edilmesi konusunda firmamız müşterilerimize her türlü hizmeti vermek üzere beklemektedir. Wax ribon ürünlerimizin farklı modelleri ve bu modellere ait yedek ürünlerin karşılanması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ribon ölçüleri ve fiyatlar için lütfen bizi arayın.

Barkod Yazıcı Ribonları Wax Ribon, Resin Ribon, ribon etiket fiyatları, barkod etiket fiyatları, barkod etiketi online satış, Barkod Yazıcı Etiketler Ribonlar ve Termal Etiketler, Ribon Çeşitleri, Her tür, her renk, her ebat barkod etiketi imalatı.

Barkod Yazıcı Ribonları Wax Ribon, Resin Ribon,Barkod Yazıcılar ve Aplikatörler de kullanılmak üzere wax, wax rezin ve rezin Ribbon Ribon TTR satışı yapmaktayız. Barkod & Etiket & Ribon‎ Uygun Fiyatlara Barkod Etiketi Ribon, Wax, Resin,D110A

Wax RibonWax-Resin RibonResin RibonTarih Kodlama FolyosuNear Edge Ribon ve Renkli Ribon

Wax ribon tüm barkod yazıcılara uyumludur.Birçok ürün etiketlerinde kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü baskı kalıcılığına sahip olan wax ribon uygun fiyatlı olduğu için tercih sebebi olmaktadır. Wax ribon ile kuşe,vellum,kırılgan etiket gibi tüm kağıt bazlı etiketlere baskı alınabilmektedir. 
Wax Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Birçok baskı malzemesi için uygun olan wax-resin ribon, sağladığı yüksek performans sayesinde kaliteli baskı almak için ideal bir seçimdir. Sürtünmeye ve dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan wax-resin ribon ile kağıt bazlı ve sentetik üzerine baskı alınabilmektedir. Wax ribona göre maliyeti yüksektir.
Wax Resin Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Resin ribon; en dayanıklı ribon çeşididir.Maliyeti wax-resin ribona göre daha fazladır. Sürtünmeye, yüksek ısıya ve kimayasal maddelere maruz kalacak etiket çeşitlerinde kullanılmaktadır.Tekstil alanında yıkamalara karşı dayanıklılık sağlaması için kullanılmaktadır. 

Resin Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Wax ve resin olarak iki çeşit renkli ribon bulunmaktadır.Kırmızı,yeşil,mavi ve beyaz renkli ribonlar ile dikkat çekici ve kaliteli etiket baskıları alabilirsiniz. Baskılı etiketlere göre maliyeti düşüren renkli ribonlar wax,resin çeşitleri ile dayanıklı ve kalıcı baskılar sağlamaktadır.

Renkli Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Sektörde uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir firma olarak sipatrişlerinizi bekliyoruz.

Arama terimlerinizle eşleşen herhangi bir ürün bulunamadı.

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi