Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Akınsoft Muhasebe Programı

Akınsoft Muhasebe Programı

Akınsoft Muhasebe Programı

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

Akınsoft Muhasebe Programı | AKINSOFT OctoPlus Ön Muhasebe | AKINSOFT WOLVOX Genel Muhasebe Programı | AKINSOFT WOLVOX Genel Muhasebe | Ön Muhasebe Programı Muhasebe Programları Akınsoft | WOLVOX | OCTOPLUS | AKINSOFT OctoPlus Muhasebe Programı

WOLVOX

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, Türkiye'nin en gelişmiş teknolojisine sahip, E-BUSINESS, MRP, DRP, CRM, MRP2, MRP II, HRM, Genel Muhasebe, Ön Muhasebe programı, KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI, ERP çözümleri

Kullanım Alanlarıyla Akınsoft Muhasebe Programı    

Akınsoft Muhasebe Programı kullanım alanları hakkında sizlere bilgi verelim. Bu paket ön muhasebe kullanıla tüm ticari işletmelere hitap etmektedir. Genellikle üreticiler, tekstilciler, yedek parçacılar, nakliyeciler, mobilyacılar, mağazalar, petrolcüler, pazarlamacılar, döviz büroları, beyaz eşyacılar, toptancılar, iletişim ve bilişim sektörü, marketler, plastikçiler ve hizmet sektörü gibi geniş bir alanda kullanılmaktadır. Çok Kullanıcılı olan Muhasebe Otomasyonu, Cari, Kasa, Stok, Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Depo, Banka, Kartoteks, Pazarlama, Üretim, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Servis, Nakliye, Seri Senet Basımı, Valörlü Hesap modullerinden oluşmaktadır. Her türlü kullanıcıya yukarıda zikredilen modüller vasıtasıyla hizmet sunmakta olan Akınsoft muhasebe programı muhasebe işlemlerinin düzenli ve eksiksiz yürütülmesine katkı sağlamaktadır.

Akınsoft Muhasebe Programı birden çok bilgisayarda kullanılabilen çoklu kullanıcı desteği sağlamaktadır. Raporlama sistemi, SQL ile hızlı, detaylı ve kolay düzenlenebilir özelliklere sahiptir. Online olarak döviz kuru takibi yapabilmektedir. Microsoft Excel bilgi transfer edebilme özelliği ile kolaylıkla Excel den bilgi alabileceğiniz gibi Excel’ bilgi aktarma imkanı da bulabileceksiniz. Modüller arasında ki entegrasyonu hızlı ve güvenlidir. Müşteri bakiyelerinizi, cari, virman, valör ve yaşlandırma işlemlerinizi takip ederek kontrol etme olanağı sağlar. Çoklu kasa desteği ve kasalar arası transfer işlemleri ile nakit akışını düzenli kontrol edebilmenize katkı sunar. Stok giriş çıkışları işlemlerinizi gerçekleştirir. Seri no ve garanti takibi yapar. Stok ve cari kayıtlarda etiket yazdırabilir.

Genel Özellikleriyle Akınsoft Muhasebe Programı

Akınsoft Muhasebe Programı birçok özelliği ile sizlere kolaylık sağlamakta olup gerek ödemeler gerek alacaklar gerekse de mal stokları ile ilgili işlemleriniz düzenleyerek karşılaşılabilecek sorunlara çözüm üretir. Akınsoft Muhasebe Programı stok fiyatlarını toplu bir şekilde tutar ve yüzde olarak günceller. Fiyat değiştirme özelliği ile satış fiyatı oluşturarak bu fiyatı döviz olarak hesaplayabilir. Envanter LİFO, FİFO ile stok envanterinizi hesaplayabilir. Üretim reçetesi oluşturarak, eksiye düşen stokları otomatik olarak görmenizi sağlar. Yurt içi ve yurt dışı satış faturası kesip düzenleyebilir. Bankaya ait pos cihazı, kredi kartı ve çek tanımlayabilir.

Akınsoft Muhasebe Programı Kasa - Banka ve bankalar arası transfer işlemlerini yapabilme özelliği ile sizlere kolaylık sağlamaktadır bunu yanı sıra İrsaliyelerinizi toplu olarak faturalandırma işlemini yapabilir. Teklif ve sipariş işlemlerinizde entegre olarak irsaliye ve faturalandırma (muhasebelendirme) işlemlerini yapabilir. Kredi kartı ve senet ile taksit yapma ve takip işlemlerini gerçekleştirebilir. Seri senet basımı işlemlerinizi yapabilir. Envanter LİFO, FİFO ile stok dökümünüzü hesaplayabilir. Üretim reçetesi oluşturarak, eksiye düşen stokları otomatik olarak görmenizi sağlar. Yurt içi ve yurt dışı satış faturası kesip düzenleyebilir. Bankaya ait pos cihazı, kredi kartı ve çek tanımlayabilir. Argox barkod yazıcıları için stoklarınıza etiket yazdırma işlemini yapabilir Lazer ve inkjet yazıcılar için yeni raporlama sistemine göre etiket bastırabilir. Agent Raporlama sistemi ile işlemlerinizi daha kolay kontrol edebilirsiniz.

Akınsoft Muhasebe Programı Uyum Özellikleri

Akınsoft Muhasebe Programı Uyum Özellikleri olarak Windows uyumlu arayüz ile hem kolaylıkla uyum sağlayacak hem de öğrenme kolaylığını netice verecektir. Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen kolayca rapor tasarlanabilir. İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir. İlişkisel Veri tabanı ile OctoPlus SQL mimari veri tabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir. Bu da müşterilerimizin programı etkin kullanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Kullanıcı Yetkilendirme işlemi yapan OctoPlus sistemiyle kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garanti altına alarak işlem olanağı sağlar. Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum), istediği her kullanıcıya, modül  erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tutulduğu kini tarafından değiştirildiği sistemden görülebilmektedir.

Akınsoft Muhasebe Programı ile ilgili hizmet satın almak isteyen müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız müşteri memnuniyetini esas almaktadır. On yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet sunan firmamız, başınız sıkıştığında her daim yanınızda olacaktır. Her ihtiyaç duyduğunuzda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz. Bize www.onlinesatinal.com.tr linkinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bu güzellikleri birlikte yaşayabilmemiz için sizleri Akınsoft Muhasebe Programı ürünlerinden şirketlerine uygun programları almaya davet etmekteyiz. Fiyatlarımız Akınsoft octoplus muhasebe programı paket iki ile Akınsoft Wolvox muhasebe programı olmak üzere iki alternatife sahiptir. Bize www.onlinesatinal.com.tr linkinden ulaşabileceğiniz gibi sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz kanalıyla da ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Fiyatı

2.999,00 TL +KDV

3.538,82 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et