Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
23 Ürün Bulundu

E-Ticaret Sitesi Paketleri
 

ONLİNESATINAL E-TİCARET PAKETLERİMİZ

Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 Taksit imkanı.Akıllı E-Ticaret Sitesi Paketleri · Profesyonel E-ticaret Altyapısı · Kolay Kurulum ve Kullanım Yazılımlarımızla sizde İnternetteki yerinizi alın.

Satışlarınızı Arttırmak İçin, İşinizi E-Ticaret'e Taşıyın! 

E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Paketi | Eticaret Kur E-Ticaret E-Ticaret yazarında sizde yerinizi almak ve kolayca ister evinizden ister ofisinizden satışa başlamak istiyorsanız. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve bilgimizle size hizmet vermeye hazırız.

Satışınız Arttırmanın En Kestirme Yolu E-Ticaret Sitesi Paketleri

Satışlarınızı Arttırmak İçin E-Ticaret Sitesi Paketleri ile işe başlayın ve işinizi E-Ticaret'e taşıyarak daha çok kazanmanın kapılarını aralayın. Bu sektörde on yılı aşkın hizmeti ve deneyimli personeliyle firmamız sizleri de aramızda görmek isteriz.E-Ticaret Sitesi kurarak bu alanda yer almak istiyorsanız size hizmet sunmaya hazırız.

E-Ticaret Sitesi paketlerihizmetlerimize siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her şey dâhil E-Ticaret Sitesi paketlerine, bir yıllık Comodo Positive SSL Sertifikası, Sitenize ait sabit ip adresi, Sanal pos kurulumu, Paytr Ödeme modülü,İyzico ödeme modülü kurulumu, Canlı destek modülü, Sitenize girip çıkan kullanıcıları takip için sayaç modülü gibi birçok özellik dâhildir. Kurulumu bir gün de tamamlayıp teslim etmekteyiz.

E-Ticaret Sitesi paketleri hizmetimizi satın almanız durumunda ömür boyu tüm kodlarını da satın almış oluyorsunuz. Herhangi bir kira bedeli yoktur. Birinci yıldan sonra destek talepleri için yıllık 150 TL Talep edilecektir. İlk yıl sitenizin yedekleri saldırılara karşı tarafımızdan ücretsiz olarak alınacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra ertesi gün kısa bir eğitimle sizde E-Ticaret hizmetlerindeki yerinizi alacaksınız böylelikle ürünlerinizi kendi web sitenizden kolayca satabileceksiniz.Opencart E-Ticaret Sitesi alt yapısıyla hazırlanan  E-Ticaret paketlerimiz bir günde kurulup teslim edilmektedir. Kısa bir eğitimin ardından bir kaç ay gibi kısa bir zaman sonra arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alacak satışlarınızı katlayabileceksiniz.

En Güncel E-Ticaret Sitesi Paketleri Hizmet İçerikleri Neler Olmalıdır?

Her alanla ilgili hizmet üreten internet, E-Ticaret Sitesi Paketleri ile ticarete yeni bir çehre kazandırmıştır. Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet sayesinde alış veriş çok daha hızlı ve pratik hale gelmiş durumdadır. Bu noktada son zamanlarda en çok gündeme gelen kavramlardan olan E-Ticaret, belirli programlar kullanılarak insanları alış veriş yapabildikleri bir alan olarak adlandırılabilir. E-Ticaret sitesi ise sanal paralarla yapılan bir tür alış veriştir. Bu anlamda ürün ve hizmet ticareti de yoğun bir biçimde yapılmaktadır. İçerik olarak sürekli güncellenmesi gereken E-Ticaret siteleri, bu sayede sürekli olarak yeni kalabilmektedir. Bunun sonucu olarak da E-Ticaret sitelerinde alış veriş yapan bireyler daima güncel materyallere ulaşabilmektedir.

Globalleşen dünyamızda artık en uzak yerlerden bile alış veriş yapılabilmekte olup,  E-Ticaret Sitesi Paketleri sayesinde firmalar ulaşmak istedikleri tüm müşterilerine hizmet sunabilmektedir. Son dönemlerde dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça büyük bir E-Ticaret piyasası oluşmuştur.E-Ticaret siteleri akla gelebilecek her türlü ürünün pazarlanabildiği bir mecra haline gelmiştir. Pek çok sanal mağaza ve sanal alış veriş merkezleri açılarak hizmet sunmaktadır. Aslında E-Ticaret siteleri, pazarlama evresinden başlayarak ürünün teslimine kadar çeşitli evrelerden geçen bir hizmet sunmaktadır. E-Ticaret sitesinin başarısı da işte bu evrelerdeki başarısıyla ölçülebilir. Beraberinde pek çok kolaylığı müşterilerine sunan E-Ticaret siteleri, hak ettiği ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu sitelerin sunduğu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 7 gün 24 saat açık bir şube gibi müşterilerine hizmet sunabilmektedir.
 • Müşteriler için çok daha fazla ürün seçeneğini sunar.
 • Ürünü direk tedarikçiden alabilme olanağı sağlar.
 • Müşteriler adına zaman tasarrufu sağlar.
 • Uygun fiyat aralıklarında hizmet ve ürün alımı sağlar.

Bu ve benzeri kazanımlar müşteri için çok önem arz eden durumlardır. Firmalar içinde birçok fayda sağlayan E-Ticaret siteleri, özellikle personel konusunda tasarruf sağlar. Diğer faydalarını da şöyle sıralayabiliriz:

 • Firmalar büyük bir ofise gerek duymadan büyük çaplı hizmet sunabilirler.
 • Maliyeti az olduğu için, çok daha uygun fiyatlı ürünler müşterilere sunulabilir.
 • Tedarikçi firma stok yapmak zorunda kalmaz.
 • Elektrik ve su gibi pek çok gider kaleminde tasarruf yapma imkânına sahip olur.

Tüm bu kazanımlar firmaların karlılığını arttırmaktadır.

Kurlum Olarak E-Ticaret Sitesi Paketleri

E-Ticaret yapmak isteyen firmaların, E-Ticaret Sitesi Paketleri hizmetleri sunan profesyonel firmalardan destek almaları şarttır. Uzmanlık gerektiren bir konu olan E-Ticaret sitesi kurma işleminin önemli işlem basamakları vardır. Firmanın adına karar verilmesiyle işleme başlanır. Sitenin adı hem satışı etkilemekte hem de ziyaret edilme sıklığında rol oynamaktadır. Site adının akılda kalıcı olması ve sunulan hizmet alanıyla uyumlu olması önem kazanmaktadır. Profesyonel bir E-Ticaret yazılım paketinin, Site yönetimi, site güvenliği, sipariş takibi, satış raporları, üyelerin takibi, ödeme sistemleri gibi alanlarda etkili bir şekilde hizmet sunabilmesi gerekmektedir. Ödeme sisteminin belirlenmesi ve bankacılık işlemleri, EFT, kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçenekleri sunabilen bir sistemin başarısından söz edilebilir.

E-Ticaret Sitesi Paketleri için önemli bir konu da ürünün siteye eklenmesi ve görsellerle desteklenen tanıtımlarının yapılmasıdır. Reklam ve pazarlama da sitenin tanınmasına katkı sağlayacak olup sitenin başarısını etkileyen önemli bir konudur. Yapılacak olan SEO ve benzeri çalışmalar sitenin daha çok ziyaret edilmesine katı sağlayacak olup satışları etkileyecektir. Görüldüğü üzere site yapılması çok ciddi bir profesyonellik gerekmektedir.

Uzman kadrosuyla bu alanda hizmet sunan Onlinesatınal firmasına https://onlinesatinal.com.tr/e-ticaret-sitesi-paket linkinden ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Paketlerimize Dahil Olan Hizmetler

Firmamızın sunmuş olduğu herşey dahil E-Ticaret Sitesi paketlerine 1 yıllık Comodo PositiveSSL Sertifikası,Sitenize ait sabit ip adresi,Sanal pos kurulumu,Paytr Ödeme modülü,İyzico ödeme modülü kurulumu,Canlı destek modülü,Sitenize girip çıkan kullanıcıları takip için sayaç modülü ve daha bir çok özellik dahildir.kurulum 1 gün sürmektedir. E-Ticaret paketimizi satın aldığınız da ömür boyu tüm kodlarıyla birlikte satın almış olacaksınız. hiçbir yıllık kira bedeli yoktur. 1'inci yıldan sonra destek talepleri için talep edilirse yıllık 150 TL Talep edilecektir.ilk yıl sitenizin yedekleri saldırılara karşı tarafımızdan ücretsiz olarak alınacaktır. 1 Günde kurulum ertesi gün kısa bir eğitimle sizde E-Ticaret yaparak ürünlerinizi kolayca kendi web sitenizden satabilirsiniz.

Opencart E-Ticaret Sitesi alt yapısıyla hazırladığımız  E-Ticaret paketlerimizi satın aldığınızda 1 günde kurup teslim ettikten sonra kısa bir eğitimle bir kaç ayda Arama motorlarında üst sıralarda yerinizi alarak oldukça ciddi satışlar yapabilirsiniz.

En Güncel E-Ticaret Sitesi İçerikleri Neler Olmalıdır?

İnternetin günümüzde hemen alanla ilgili hizmet ürettiği bilinmektedir. Bu doğrultuda günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan internet sayesinde günümüz itibariyle alışveriş çok daha hızlı ve pratik bir hale gelmiş durumdadır.

Bu noktada son zamanlarda gündeme sıkça gelen bir kavram olarak dikkatleri üzerine çeken ‘’E-Ticaret’’ kavramı, belirli sistemler üzerinden insanların internet vasıtasıyla alışveriş yapabildiği işlemler olarak tanımlanmaktadır.

E-Ticaret sitesi, esas itibariyle; gerçek ya da sanal paralarla alışverişin mümkün olduğu sistemler olarak da tanımlanabilmektedir. Ticaretin internet ortamındaki karşılığı olarak da tanımlanan E-Ticaret, ürün ve hizmet ticaretinin de yoğun olarak yapıldığı bir sektör olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir.

E-Ticaret sitesi, içerik olarak sürekli bir şekilde güncellenen bir özelliğe sahip bulunmaktadır. İçeriklerin sık bir şekilde güncellenmesi sayesinde ise; E-Ticaret siteleri sürekli olarak yeni kalmayı başarabilmektedir. Bu durum ise E-Ticaret sitelerini kullanarak alışveriş yapma konusunda hizmet talep eden bireyler açısından önemli bir kazanım alanının oluşmasını sağlamaktadır.

E-Ticaret siteleri, son dönemlerde dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça büyük bir piyasaya hitap etmeye başlamış durumdadır. E-Ticaret sitesi piyasasının büyümüş olması sayesinde ise; akla gelen hemen her türlü ürüne internet üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu doğrultuda pek çok sanal mağazalara ya da sanal alışveriş merkezleri açılarak, alışveriş konusunda hizmet sunmaya başlamış durumdadır. Esasında E-Ticaret siteleri, pazarlama evresinden teslimatın yapılması evresine varıncaya kadar pek çok farklı aşamadan oluşmaktadır.

E-Ticaret siteleri kaliteli bir hizmet sunabilmek için öncelikle bu aşamaları başarıyla yürütmeleri gerekmektedir.

Faydaları Bakımından E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesi, beraberinde pek çok kazanımı müşterilere sunan bir hizmet olarak tanımlanabilmektedir. E-Ticaret sitelerinin faydalarını sıralayacak olursak;

 • 7 gün 24 saat açık bir şube gibi müşterilerine hizmet sunabilmektedir.
 • Zamandan tasarruf sağlayarak müşterilerin zamanını verimli kullanmalarını sağlar.
 • Müşteriler için çok daha fazla ürün seçeneğini sunar.
 • Tedarikçiden doğrudan ürün satın alınmasını sağlar.
 • Çok daha uygun fiyat aralığında ürün ve hizmet satın alınmasını sağlar.

Sıralanan bu kazanımlar esasında E-Ticaret sitelerinin müşteri bakımından yararlarını gözler önüne sermektedir. Bunun yanı sıra E-Ticaret siteleri, internetten alışveriş üzerine ticaret yapmak isteyen firmalara da önemli kazanımlar sunmaktadır. Bu kazanımları şöyle sıralamak mümkündür:

 • Firmaların personel konusunda tasarruf yapmasına yardımcı olur.
 • Firmalar büyük bir ofise gerek duymadan büyük çaplı hizmet sunabilirler.
 • Elektrik ve su gibi pek çok gider kaleminde tasarruf yapmaya destek olur.
 • Sanal mağaza sayesinde tedarikçi firma stok yapmak zorunda kalmaz.
 • Maliyeti az olduğu için, çok daha uygun fiyatlı ürünler müşterilere sunulabilir.

Yukarda ki kazanımlar, internet üzerinden E-Ticaret sitesi vasıtasıyla hizmet sunmak isteyen firmaların karlılığını arttırmaktadır. Zira hizmet maliyetinin azaltılması, uygun fiyatlı ürünleri müşterilerin kullanımına sunulmasını sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürünler sayesinde firmalar çok daha fazla ürün satarak, karlılıklarını arttırmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-Ticaret sitesi kurmak isteyenlerin profesyonel bir destek almaları şarttır. Zira E-Ticaret sitesi kurmak uzmanlık gerektiren bir uğraştır. Bu bağlamda ticaretle alakalı bir site kurulurken aşağıdaki aşamalara uygun bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir.

 1. Açılacak olan sitenin adına karar verilmesi; E-Ticaret sitesi açılmadan önce en zor süreçlerin başında sitenin ismine karar verilmesidir. Zira sitenin adı, hem satışı etkileyebilmektedir hem de ziyaret edilme sıklığını etkilemektedir. Bu noktada site adının; akılda kalıcı olması oldukça önemli bir husustur. Bunun yanı sıra; site isminin satılacak ürünlerin alanıyla da uyumlu olması önemli olmaktadır.
 2. Profesyonel bir E-Ticaret yazılım paketinin kullanılması; E-Ticaret yazılım paketinin internetten satış yaparken ihtiyaç duyulan pek çok ihtiyacın karşılanması noktasında başarılı olması oldukça önemli bir husus olarak dikkatleri üzerime çekmektedir. Bu doğrultuda site yönetimi, siparişlerin takibi, satış raporları, üyelerin takibi, ödeme sistemleri gibi alanlara etkili bir şekilde hizmet sunabilen yazılım paketleri tercih edilmelidir.
 3. Ödeme sisteminin belirlenmesi ve bankacılık işlemleri; EFT, kredi kartı, havale ve kapıda ödeme gibi ödeme yöntemlerine dair çalışmaların başarılı olması E-Ticaret sitesinin başarısını etkilemektedir.
 4. Ürünlerin siteye yerleştirilmesi; firma tarafından satılacak ürünlerin siteye eklenmesi ve fotoğrafların altına ürün özelliklerin belirtilmesi gibi aşamalar, E-Ticaret sitesinin faaliyetlerinde başarılı olmasını etkilemektedir.
 5. Reklam ve pazarlama çalışmalarının yapılması; bu aşama E-Ticaret sitesinin tanınmasını sağlayacaktır. Bundan dolayı reklam aşamasına ve pazarlama aşamasına yoğun bir ilgi gösterilmesi şart olmaktadır.
 6. SEO, SMO ve SEM çalışmalarının yapılması; yapılacak olan SEO ve benzeri çalışmalar, sitenin ziyaretçi sayısını olumlu yönde etkilemektedir.

Görüldüğü üzere E-Ticaret sitesi kurma işi oldukça profesyonellik gerektiren bir çalışmayı kapsamaktadır. Bundan dolayı site kurma aşamasında teknik destek almak şart olmaktadır.

E-TİCARET SİTESİ PAKETLERİ

   Öncelikle kelime anlamı Elektronik Ticaret (kısa adı e-ticaret) olan, müşterilerin bilgisayar ve benzeri aygıtlarla alışverişlerini yaptıkları sanal mağazalardır.

Mevcut iş ve sosyal hayatın yükünün artması, sürekli artan trafik yoğunluğu, kalabalıklaşan şehir popülasyonları gibi birçok olumsuz etmen bireylerin alışverişe çıkmak ve ihtiyaçlarını karşılamak gibi temel gereksinimlerini oldukça kısıtlar hale getirmiştir.

Fakat bir yandan teknolojinin gelişmesi, bununla beraber kullanılan bilgisayar, akıllı mobil cihazlar, yükselen internet hızları, gelişen mobil bankacılık hizmetleri ve bankaların sağladığı güvenlik kontrolleri ile birlikte tüm dünyada e-ticaret sitesi olgusu günden güne bir artışa gitmiş durumdadır.

Ayrıca insanların alım güçlerinin artması, artan üretim kapasiteleri ve rekabetin oluşturduğu avantajlar sayesinde e-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişleri de olumlu anamda gelişmiştir.

E-Ticaret Sisteminden Kimler Faydalanabilir?

E-ticaret siteleri üzerinden yapılacak ticari faaliyetlerde iki kaynak olduğunu bilmek gerekir. Bunlar alıcı ve satıcıdır. Eğer ki satıcı durumundaysanız, e- ticaret sitesinizde mevcut mağazanızda sergilediğiniz ürünlerinizden çok daha fazlasını sergileyebilmeniz,

Üreticiden tüketiciye bağ kurup minimum stok ve giderle çalışabilmeniz, herhangi bir mesai saatine kısıtlı kalmayıp 7/24 açık bir mağaza gibi çalışabilirsiniz.

Dilediğinizde pek çok kampanya düzenleyip bunları müşterilerinize sunabilmeniz ve en önemlisi bulunduğunuz şehirden ziyade tüm dünyada varlık gösterebilmeniz e-ticaret sitesi sahibi olmanızın en önemli avantajlılarındandır.

E-Ticaret Sitesi Kurulumu Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle e-ticaret sitesi açmaya karar verdiyseniz bunun için uzman bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Bunun birçok sebebi vardır. Bunları incelersek, tamamen kurumsal yapıda bir e-ticaret sitesi kurup, mevcut şirketinizin katma değerine katkı sağlayacak gerekli görsel tasarım oldukça önemlidir.

İşlemlerinizi bankalar aracılığıyla yapacaksanız gerekli SSL sertifikası, banka ödemelerinde kullanılan sanal pos cihaz kurulumları ve bu kurulumlarda önem arz eden güvenlik önlemleri, e-ticaret sitenizde yaşanabilecek teknik sorunlara anında çözüm üretilebilmesi için gerekli teknik destek gibi gereksinimlere ihtiyaç duyacaksınız. Bu durumda da e-ticaret sitesi kurulumunda uzman kişilerden destek almak sizin ve şirketinizin yararına olacaktır.

E-Ticaret Siteleri Güvenli midir?

Öncelikle işletmenizin müşterilerinize satış yaptığı ve size kazanç sağladığı e-ticaret sitelerinde kullanılan güvenlik önlemleri tüm bankalar ve müşteriler tarafından önem arz etmektedir.

Yapacağınız satıştan elde edeceğiniz kazanç kısmında bankalara ait sanal pos cihazlarının kurulumu esnasında bankalar tarafından birçok denetleme mekanizması çalışmaktadır.

Belirli bir güvenlik açığı bulunan e-ticaret sitelerine bankalar sanal pos cihazlarını vermemekte, hem siz işletmeleri hem de müşterilerinizin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

E-Ticaret Paketlerimiz ve Fiyat Bilgileri

Akınsoft E-Ticaret Sitesi Paketi: Gelişmiş ürün portföyü, ve sipariş yönetimi ile ürünlerinizin kaydını yapabilir, sanal pos ekleyebilir ve havale seçeneklerini de ekleyebilirsiniz. Paketimizin Fiyatı 1069 TL’dir.

Android Mobil Uygulama: Firmanızın logosunu uygulama fotoğrafı olarak ayarlatabilir, kullanımda yatay ekran ve düşey ekran seçeneklerini seçebilir, bu uygulama ile mobil uyumlu web sitenizi sisteme ekleyebilir, versiyon ve sürümü sizin isteğinize göre düzenleyebiliriz. Ayrıca AdMod reklamları uygulama içine eklenebilir. Paketimizin fiyatı 500 TL’dir

Geliştirilmiş E-Ticaret Sitesi Paketi: Hızlı fiyat düzenleme, indirim ve tükendi etiketi kullanımı, sınırsız kategori, bilgi sayfası ve alt kategori ekleyebilirsiniz. Kullanımı kolay yönetim paneline sahiptir. Ana sayfada kampanya ekleyebilme özelliği, Facebook ile bağlantı özellikleri müşterileriniz için kolay kullanım özzelliğine sahiptir. Paketimizin fiyatı 1500 TL’dir

E-Ticaret Sitesi: 1 günde kurulum ve hızlı eşlim özelliğiyle ve kolay kullanım paneliyle efektif olarak satışa başlamak isteyen müşterilerimiz içindir. Paketimiz 1500 TL’dir

Anahtar teslim Fal sitesi ve Yazılımı: 4000 TL

Fashion Moda Ürünü E-Ticaret Sitesi Paketi: Yüzde 100 özel tasarımlı mobil teması ile ürün satışna hazır anahtar teslimi şeklinde sunulmaktadır. Domain ve Hosting fiyata dahildir. Paketimiz 1500 TL’dir.

Magento E-Ticaret Sitesi: Samsung, The North Face, E-Bay, Nike gibi dünyaca ünlü markaların e-ticaret sistemlerinin kayıtlı olduğu bu alt yapı ile, gelişmiş ürün sıralaması yapabilirsiniz, mobil uyumlu temalardan faydalanabilirsiniz. Ürün bazında indirim, hediye çeki, kampanya tanımlama, müşteriye özel indirim tanımlama gibi pek çok özellik barındıran bu altyapı ile hazırladığımız e-ticaret siteleri için paket fiyatımız 10000 TL’dir.

Her Şey Dahil Opencart E-Ticaret Sitesi Paketimiz: Yeni ive özel tasarımıyla mobil sürüm, özel hazırlanmış admin paneli ve yönetimi, her kategoriye özel fotoğraf geçişleri ve banner oluşturma, geliştirilmiş SEO altyapısı, indirim ve tükendi etiketleri ve daha pek çok özelliğe sahip paketimizin fiyatı: 2000 TL

*Paketlerimize KDV Dahildir.

Ayrıca yukarıda örneklerini verdiğimiz e-ticaret sitesi paketlerimizin dışında daha bir çok e-ticaret sitesi seçenekleri için web sitemizi ziyaret edebilir, size en uygun olan e-ticaret paketini seçebilirsiniz.

E Ticaret Siteleri

Ticareti artık yalnızca dükkanınıza, mağazanıza giderek yapmanıza gerek yok. Gelişen teknoloji ile birlikte ticarette sanal ortama taşındı. Hatta günümüzde insanlar ihtiyacı olan her şeyi internet arama yoluna başvuruyorlar. Mağaza mağaza dolaşmak yerine, siteler arası sörf yapmak daha eğlenceli ve daha zahmetsiz olurken aynı zamand çok daha geniş bir ürün portföyüne ulaşılmasını sağlıyor. Bunun için de günümüze insanların haklı olarak tercihi e ticaret siteleri oluyor.

E ticaret siteleri hem müşteri hem de satıcı için önemli avantajlara sahiptir. E ticaret siteleri sayesinde satıcılar çok daha az masrafla ürünlerini satışa sunabiliyorlar. Ayrıca bir mağazası olsa birçok çalışan çalıştırması, fatura ödemesi, çok daha fazla emek vermesi gerekirken, e ticaret sitesi aracılığıyla yalnızca internet sitesi kurdurarak hem daha az maliyetli hem de daha az zaman harcayarak çok daha büyük gelirler elde edebiliyorlar.

İnternet ortamının en önemli avantajlarından bir tanesi ise ulaşılabilecek kitlenin çok daha geniş olmasıdır. Ürünü pazarlamak için satıcının yapması gereken tek şey, ürünün sunmaktır.

Müşteri aradığı ve talep ettiği ürünü satıcın hiçbir emek sarf etmesine gerek kalmadan zaten bulacaktır. Tüm bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda, e ticaret sitesi sahibi olmanın avantajları da gözler önüne serilmiş oluyor. Peki, sizin hala bir e ticaret siteniz yok mu?

E Ticaret Siteniz Yok Mu?

Firma olarak elektrik, su gibi birçok fatura ödüyor ve birçok personel çalıştırdığınızdan yalnızca ürünlerinizi sunmak için çok fazla masrafa giriyorsunuz. Devire ayak uydurmalı ve artık bir e ticaret sitesi kurmalısınız. E ticaret sitesi kurdurarak siz de müşterilerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşacak ve müşteri portföyünüz oldukça genişleteceksiniz.

E Ticaret Sitesi Kurulum Aşamaları Nelerdir?

E ticaret sitesini kuralım dedik, hemen kurabilir miyiz? E ticaret sitelerinin kurulum aşamaları nelerdir? E ticaret sitesi kurmadan önce ilk adım e ticaret siteniz için uygun bir domain yani uygun bir site ismi bulmaktır. E ticaret sitenizi anlatacak, akılda kalıcı bir isim bulmalısınız. Bu sayede siteye gelen ziyaretçiler sitenizi ziyaret ettikten sonra tekrar ziyaret etmek istediklerinde sitenizi ismiyle bulabilmelidirler.

E ticaret sitesi için tercih edeceğiniz e ticaret sitesi paketi çok önemlidir. E ticaret sitesi paketi seçimi yaparken, gelirinizi kontrol altında tutulabilen, site yönetiminizi, sitenize gelen siparişlerin takibini, gelir raporlarını alan ve size sunan paketleri tercih etmelisiniz. Zira hiç anlamadığınız bir konuda ayakta durmak zor olacaktır. E ticaret sitelerinde profesyonel bir destek almanız şarttır.

E ticaret sitesine EFT, bankacılık ile ilgili bölümler entegre edilmeli ve kapıda ödeme gibi cazip fırsatlar sunulmalıdır. Bütün bunların yanı sıra ürünlerin sunumu da önemlidir. Bundan sonra ki aşama ise ürünleri sunmaktır. Ürünlerin fotoğraflarını eklemek ve ürünlerin açıklamalarını etkili bir biçimde yapmak önem taşımaktadır.

E Ticaret Sitesi Paketleri

E Ticaret Sitesi Paketleri ile başarılı bir e ticaret sitesi kurdurabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. onlinesatinal.com.tr kurumsal bir firma olarak birçok e ticaret paketi ile hizmet vermekteyiz.

Akınsoft E Ticaret Sitesi Paketi: Eğer ki uygun maliyetli bir e ticaret sitesi kurdurmak istiyorsanız; akınsoft e ticaret sitesi paketini tercih edebilirsiniz. 1069 tl fiyatında olan paket; ürün kaydını yaparak, sipariş yönetimini sağlayabileceğiniz ve ödeme işlemleri için sanal pos eklentisi olan bir pakettir.

Geliştirilmiş E Ticaret Sitesi Paketi: Ürünlerinizi sunabileceğiniz, sınırsız sayıda kategori ekleyebileceğiniz, facebook eklentisi kurabileceğiniz, hızlı olarak fiyat düzenleyebileceğiniz, tükendi etiketlerinin de yer aldığı geliştirilmiş e ticaret sitesi ücreti ise 1500 TL’dir. Akınsoft E Ticaret Sitesine göre bir tık daha geliştirilmiş olan paket daha profesyonel bir iş isteyen ticaret erbabları tarafından tercih edilebilecek bir pakettir.

Magento E Ticaret Sitesi Paketi: En gelişmiş e ticaret sitesi paketlerinden olan Magento E Ticaret sitesi çok ünlü markaların e ticaret sitelerinin de alt yapısının kurulumudur. Çok geniş özelliklere sahip olan, alt yapının kullanımı da oldukça kolaydır.

Hediye çeki, kampanya üretme, müşteriye özel kampanya gibi üst düzey e ticaret işlemleri yapabileceğiniz site aynı zamanda mobil uyumlu görünüme de kavuşturabilirsiniz. Magento E Ticaret sitesi size aradığınızdan da fazlasını vermektedir. Böyle bir e ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız magento e ticaret sitesi paketini 10.000 tl’ye alarak hayallerinizin kapısını aralayabilirsiniz.

 

E-Ticaret Sitesi Paket
Fiyatı

4.000,00 TL +KDV

4.720,00 TL
Fiyatı

20.000,00 TL +KDV

23.600,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

4.000,00 TL +KDV

4.720,00 TL
Fiyatı

400,00 TL +KDV

472,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

18.000,00 TL +KDV

21.240,00 TL
Fiyatı

12.000,00 TL +KDV

14.160,00 TL
Fiyatı

5.000,00 TL +KDV

5.900,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

10.000,00 TL +KDV

11.800,00 TL
Fiyatı

1.200,00 TL +KDV

1.416,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

1.000,00 TL +KDV

1.180,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

1.500,00 TL +KDV

1.770,00 TL
Fiyatı

1.500,00 TL +KDV

1.770,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

30.000,00 TL +KDV

35.400,00 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et