Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
15 Ürün Bulundu

Seo Paketlerimiz
 

Web siteleriniz için SEO paketleri

Profesyonel SEO Çalışması ile İşletmenize Değer Katın. Hemen Teklif İsteyin. Reklam Vermeden Yükselin · Yükselme Garantili SEO · İstanbul SEO Ajansı Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri

Kurumsal Garantili Seo Çalışması 

Yeni müşteriler sizi arıyor!

Müşterilerin sizi daha kolay bulabilmeleri için google sıralamalarınızı yükseltin
Eğer sizde bir web siteniz varsa hizmetlerinizi ve ürünlerinizin arama motorlarında aratıldığında ilk sayfalarda çıkmak istiyorsanız hemen bize başvurun.

1 ay ücretsiz hizmet veriyoruz. Sıralamalarınızda ilerleme sağlıyoruz. Memnun kalırsanız 1 yıllık 12 aylık sözleşme bedeliyle size hizmet vermeye devam ediyoruz.


Biz kendimize okadar güveniyoruz ki ücretsiz 1 ay seo çalışmanızı yapıp raporluyoruz. Google da ilk 100 e girmiş kelimelerinizde ilerleme sağlattırıp başarımızı kanıtlıyoruz.
SEO yükseltme çalışması için anahtar kelimelerin seçimi
YAPARAK %15 Sitenizde artış sağlıyoruz.


Link inşa etme çalışmalarını başlatarak sitenizde gözle görülür artış sağlıyoruz.
Web sitesi sıralamanızı yükseltmek için bizimle mutlaka iletişime geçin.
Online satışlarını artırmak isteyen, SEO konusunda yeterli bilgisi olmayan ve sonuçları görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler mutlaka bizleri aramalılar.
ıralamasını yükseltmek istediğiniz web sitesini bize bildirin arkanıza yaslanıp yükselişi takip edin. 1 Ay ücretsiz çalışma yapıyoruz. Menun kalmamanıza ihtimal dahi vermiyoruz.


1 Ay sonunda Sonuç: Web sitenizin görünürlüğü %15′ten daha fazla olacak 

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN : 0532 167 1440 - 0850 677 1020 

SEO Paketleri Neye Göre Belirlenir?

SEO” İngilizce “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. SEO uygulaması ile web siteleri üzerinde tarama işlemleri yapılmaktadır. Esasında SEO; arama motorlarına yönelik olarak yapılan optimizasyon ve iyileştirme çalışmaları olarak da tanımlanabilmektedir. Arama motorlarında sitenin aranma oranlarını yükselterek site tanıtımına katkıda bulunmak asıl amaçtır. SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. SEO paketleri web sitesi ile ilgili yapılacak işlemlerin sayısına ve niteliğine göre farklılıklar göstermektedir. SEO paketlerinin ücreti de paketin vaat ettiği hizmetin derecesine göre artmaktadır.

SEO hizmeti reklam hizmetleri içerisinde internet reklamcılığının en çok gelir getiren kategorisi olarak bilinmektedir. Bu hizmeti alan firmalar reklam adına pek çok işi bu hizmet yardımıyla halletmiş oluyor. Firma kendi hizmetlerini tanıtım adına anlaştığı kişiden ve firmadan sitelerinde yer alan bilgilerin, hizmetlerin ve satışların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamasını istemektedir.

SEO hizmeti veren kurum veya kişiler ise yaptıkları uygulama ile arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde bu firmayı internette ön plana çıkarmaktadır. SEO hizmeti ile bir sitenin ulaşabileceği seviyeye başka reklam hizmetleri ile ulaşmak oldukça zordur. Bu sebeple firmalar kendi sitelerinin ve hizmetlerinin tanıtımını bu yolla gerçekleştirmeyi daha uygun bulmaktadır. Daha kısa sürede ve daha az masrafla şirketler kendi tanıtımlarını ancak SEO hizmeti ile alabilmektedir. Bu sebeple bu işi uzman olarak yapan kişi veya şirketlerle SEO paketleri, hakkında görüşme yapıp bu hizmeti almak oldukça akıllıca bir çözüm olarak görünüyor.

SEO Hizmeti Nasıl Verilir?

SEO internet sitelerinin popülerliğini arttırma amacıyla verilen bir hizmettir. Bu hizmetin en iyi şekilde alınabilmesi için işinin uzmanı kişilerin bu işi yapması gerekmektedir. Bir şirketin Google’da üst sıralarda listelenmesi için pek çok hizmeti bir arada verilmesi gerekmektedir. Bunlar tanıtım ve reklam işine ağırlık vermekle olacaktır. İnternet sitesi bir firma için en büyük tanıtım aracı olarak bilinmektedir.

Özelikle dijital ürünlerin ve internetin bu kadar hayatımıza girdiğini düşünürsek internet site tanıtımda ilk sıralarda yer almaktadır. Firmanın internet sitesinin tıklanma sayısı artmaya başladığında bu sitenin içeriğinin ve linklerinin de paylaşıldığı ve başkalarının da ziyaret edeceği anlamına gelmektedir.

Bu birbirine bağlı gelişmeler sitenin daha sağlam bir yapıya sahip olması ve daha popüler olması anlamına gelmektedir. Bu popülerlik de direkt olarak arama motorlarına yansımaktadır. Bu hızlı ilerlemeyi elde edebilmek için şirketler kendilerine uygun SEO paketleri hizmetlerini inceleyip bu hizmeti bir an önce almaya bakmalıdırlar.

SEO hizmetinin verilmesinde bir diğer önemli çalışma ise sitenin içeriğine ait yazılarda internet üzerinde anahtar kelimesi uygulaması ile sitenin popüler olmasına yardım etmektir. Bu hizmet doğallık algısı oluşturacak şekilde yapılan bir çalışmadır. Sitenin içinde bulunan hizmetlerin web üzerindeki forum yazılarında, blog yazılarında, sosyal medya uygulamalarında anahtar kelime olarak geçmesini sağlayarak bu sitenin arama motorlarında üst sıralarda olmasını sağlamak bu hizmetin sonucudur.

Firmaların SEO hizmetini satın alabilmesi için bu hizmetin sonunda şirketin tanıtım ve satış alanında yükselmesi gerekmektedir. Bu yükselmeyi garantileyen SEO paketleri tercih edilebilir. İşi şansa bırakan hizmet vericileri firmalar tercih etmeyecektir. Bu sebeple SEO hizmeti veren şirketlerin yükselme garantisi vermesi önemli görülmektedir.

SEO Paketleri ve Verilen Hizmetler

WEB alanında sitelerin her türlü listeleme işinde en üst seviye olması için hizmet veren SEO uzmanları çalıştıkları site sahiplerine pek çok konuda vaadlerde bulunmaktadır. Bu yapılması planlanan çalışmaların hepsinin sonunda site sahibinin bu site aracılığıyla verdiği hizmetin çok kişi tarafından görülmesi ve bilinmesi olacaktır. Bu işte uzmanlaşmış kişiler ve tanıtım şirketleri kendilerine başvuran site sahiplerine SEO paketleri sunmaktadır.

Bu paketlerde verilecek hizmetler ve bu hizmetlerin sonuca ulaşma süresi gruplandırılmakta ve bu gruplandırmaya göre de fiyat listesi sunulmaktadır. Site sahipleri bütçeleri oranında veya istedikleri tanıtım seviyesine göre bu hazır paketlerden birini seçmektedirler. Uzmanların yapacakları iş ise site sahibinin pakette almayı istediği hizmeti en kısa sürede almasına yardımcı olmaktır. Bu konuda yapılacak çalışmaların ve alınacak sonuçların belli bir süresi olacağı için SEO paketleri hazırlanırken bu süreler göz önünde bulundurulmalıdır. 

SEO NEDİR? NEDEN YAPILMALIDIR?

SEO Search Engine Optimization, Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen daha kolay anlaşılır tabirle, arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmek anlamına gelmektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak sahip olduğunu web sitelerinizin, bloglarınızın ya da e-ticaret sitelerinizin Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında aratıldığında yapılan teknik işlemler ve içerikler sayesinde rakip sitelerden daha üst sıralarda çıkmasını temel almaktadır. Genel olarak site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılsa da arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak için yapılan işlemlerin tamamını karşılamaktadır.

SEO Çalışmasının Faydaları Nelerdir?

SEO çalışması yaparken müşterilerinizin ya da sizi takip eden kişilerin, arama motorlarında yaptıkları aramada, mevcut rakiplerinizden daha yukarıda sizleri bulmasını sağlamaktayız. Böylece siz rakiplerinizin üzerinde yer aldığınız gibi rakiplerinizden daha fazla kişiye ulaşarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

SEO Çalışması Neden Önemlidir?

Öncelikle bir internet sitesi sahibi iseniz, reklam sizin için müşterilerinize ulaşabilmenizin en önemli ve tek yoludur. Bu durumda SEO’nun önemi oldukça artmaktadır. İnternet reklamcılığının en önemli stratejisi SEO’dur. SEO sizin sitenizin bir nevi reklam hizmeti olduğundan bu çalışmaların size sağlayacağı faydaya erişebilecek başka bir uygulama bulunmamaktadır.

Uzman Kadromuzla SEO Çalışmalarınızda Fark Yaratabiliriz.

SEO uygulaması yaparken, tamamıyla teknik bilgi ve reklamcılık stratejisi bilen kişiler tarafından, konusunda uzman, nitelikli ve kalifiye kişiler tarafından çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Google’da üst sıralarda yer almanız için aslında bir nevi iyi bir reklam politikası yürütmekteyiz.

Bunun için konusunda uzman ve başarılı teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yapılacak SEO çalışması için öncelikle belirlenecek olan strateji oldukça önemlidir. Daha sonrasında organik bir çalışma yürütmekteyiz. Web sitesinin içeriğiyle alakalı olarak belirlenen anahtar kelimelerden kullanılacak fotoğraflara, yayınlanacak yazılı içeriklerden uygulanacak etiketlere kadar çok detaylı ve özenli bir çalışma sonucunda Google’da basamakları çıkmaya bizimle birlikte çalışarak başlayabilirsiniz.

SEO Çalışmasında Dikkat Ettiğimiz Konular Nelerdir?

Öncelikle SEO çalışmalarınızı organik (doğal) bir yol izleyerek belirliyoruz. Böylece Google tarafından siteniz üzerinde gerçekleştirilecek araştırmalar sayesinde farkınız fark edilecek ve üst sıralara doğru bizimle birlikte tırmanabiliyorsunuz. Arama motorlarına ait botlar, web sitenizde gezerken belirli bir standarda özgü hareket ederler. Bu standardın dışına çıkan çalışmalar ise aslında size faydalı olarak görünse bile web siteniz için asla faydalı olmayacaktır.

SEO Paketlerimiz Nedir ve Nasıl Belirlenir?

Web sitenizde daha önceden SEO çalışmasının yapılıp yapılmadığından ve yapılan işlerin ne derece doğru olduğundan başlıyoruz. Onun dışında web sitesinden verilecek hizmetin ne derece önem arz etiği ve karşılığında getiri olarak ne beklendiği de oldukça önemlidir.

SEO hizmeti çok kısa sürede bitirilen ve hemen sonuç alınan bir uygulama ne yazık ki değildir. Uygun, düzenli, kaliteli bir çalışma gerektirmektedir. Bu sebeple, içeriklerinizin de özgün olması belirlenecek SEO çalışması ve paketi için önem taşımaktadır.

Yazılı ve görsel medyada yapılacak pek çok reklamdan çok daha uygun fiyatlara alınabilecek SEO hizmeti aslında sizin için çok daha fazla kazanç sağlayacaktır. Web sitenizin içerik ve durumuna göre yapılacak işlemler farklılık gösterebilir.

Bu durumda uzman kadroya sahip firmamız sayesinde hem uygun kampanyalardan yararlanabilir, hem doğru ve sağlıklı bir çalışma alınabilir, hem de rakiplerinize fark atabilirsiniz. Tabi ki SEO işlemleri ve çalışmaları için ayıracağınız bütçe de sizin seçeceğiniz paketin içeriğini farklılaştıracaktır.

SEO Paketlerimiz ve Fiyatlandırmaları

Başlangıç SEO Paketi  - Google üzerinde anahtar kelimelerinizin arttırılması, Web sitenizin backlink inşası, kapsamlı site optimizasyonu, Google bulunabilirliğini arttırma ve hatasız analiz raporlarını kapsamaktadır. Paket Ücreti 199 TL’dir.

SEO Analiz Hizmeti – Web sitenizin anahtar kelimelerini kontrol edebilir, detaylı ve kapsamlı rapor alabilir, web sitenizdeki SEO hatalarını inceleyebilir, Google bulunabilirlik oranını arttırabilirsiniz. Paket ücreti 499 TL’dir.

Hızlandırılmış SEO Paketi – Başlangıç SEO paketine ek olarak, dahili SEO müdahalesi, web sitenize özel içerik üretilmesi, en az 1000 adet backlink, web sitenizdeki hataları düzeltme ve uzman danışmanlık hizmetini kapsamaktadır. Paket ücreti 999 TL’dir.

Google SEO Çalışması – Paketimizin içeriği olarak, 1 ay ücretsiz hizmet veriyoruz ve sıralamada ilerlemenizi sağlıyoruz. Memnun kalmanız durumunda 1 yıllık sözleşme imzalayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Anahtar kelime seçimiyle yüzde 15 oranında artış sağlıyoruz. Link inşa çalışmasıyla gözle görülür artış sağlıyoruz. Paket ücretimiz 1.000 TL’dir.

Kapsamlı SEO Paketi – Şehir bazlı planlama, Google’da ilk 10’a 300 kelimeye kadar yükselme, etkili backlink yapısı, web sitesi hata düzeltme, profesyonel raporlama hizmetlerini kapsamaktadır. Paket ücreti aylık 5.000 TL’dir

E-Ticaret Siteleri için SEO Paketi – Kapsamlı SEO Paketiyle aynı özelliklerde olup ilgili ürün ve ürün gruplarında ilgili içerik oluşturulması, sosyal medya hesaplarının geliştirilmesi ve web sitesi üzerinde düğme oluşturulması, web sitenizin indekslenmesi için gerekli web sitesi haritalarının oluşturulmasını kapsamaktadır. Paket ücreti aylık 5.000 TL’dir

SEO PAKETLERİ

E ticaret siteleri firmaların ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırması için çok önemli bir avantajı oluşturmaktadır. E ticaret siteleri sayesinde birçok firma çeşitli masraflardan kurtularak daha az maliyete daha çok kazanç elde etmektedir. E ticaret sitelerinin sağlamış olduğu büyük avantaj her e ticaret sitesi olanın sağlayabileceği kazançlar değildir. E ticaret siteleri bazen büyük ümitlerle kurulup, hüsranla sonuçlanabilir. E ticaret sitesinden hayallerinizin yeterinde bir gelir elde etmek için oyunu kuralına göre oynamanız gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken çeşitli kıstaslar, uymanız gereken çeşitli kurallar vardır.

E ticaret sitesi kuracaksanız ve bu işten gerçekten bir gelir elde etmek istiyorsanız; öncelikle bu işe emek vermelisiniz. E ticaret sitesi kurdurmak gelir elde etmeniz için yeterli değildir. Google da üst sıralara çıkmanız, ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşmanız, gerektiğinde destek alabilmeniz e ticaret sitelerinden para kazanmanızı sağlayan en önemli etkeni oluşturmaktadır.

E ticaret sitesinden gelir elde etmek istiyorsanız; e ticaret sitesi kurdurduktan sonra sitenize mutlaka seo çalışması yaptırmalısınız. Çünkü SEO google dostudur ve sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayan çok önemli bir etkendir. Sitenizi profesyonel ellere bırakarak, SEO çalışması yaptırırsanız sitenizin yükselmesi de o kadar hızlı ve kolay olacaktır. Sitenize seo çalışması yaptırmak için tercih edebileceğiniz çeşitli SEO paketleri bulunuyor. İşte, tercih edebileceğiniz SEO paketleri;

E TİCARET SEO

E Ticaret SEO paketimizle öncelikle site paneliniz için sitenizin ana sayfasında ve sitenizin tanıtımında kullanılacak özgün içerikler üretilir. Her ürününüz için seo dostu açıklamalar yazılarak, ürünlerinizi google arama motorunun tanıması sağlanır. META etiketleri ve HTML kodları düzenlenir. Profesyonel olarak destek sağlanır ve sitenizin analytic raporları düzenli olarak gönderilir. 300 Anahtar kelimede ilk 10’a yükseleceksiniz, şehir balı planlamalar ve profesyonel raporlamalar size düzenli olarak iletilecektir. Bu pakete ise 5.000 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

GOOGLE SEO ÇALIŞMASI

SEO paketlerimiz arasında en çok tercih edilen paketlerden olan GOOGLE SEO ÇALIŞMASI paketimiz ile web sitesi sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Anahtar kelime odaklı çalışma yaparak ürünleriniz arama motorlarında aratıldığında ilk sıralarda çıkması için çalışma yapılır ve aylık olarak gelişim raporlarınız size iletilir. Eğer ki sizde web sitesi kurup kendi haline bırakmak yerine, hazırladığınız e ticaret sitesinden gelir elde etmek istiyorsanız arama motorlarında üst sıralara çıkmanız şarttır. Bunun için ise GOOGLE SEO ÇALIŞMASI paketine sahip olmanız yeterlidir. Böyle bir pakete ise 1.000 tl karşılığında sahip olabilirsiniz.

HIZLANDIRILMIŞ SEO PAKETİ

E ticaret sitesi kurmanız gelir elde etmeniz için yeterli değildir. Rakiplerinizin de önüne geçmeli ve alıcı kitlenin rakibinize ulaşmadan size ulaşmasını sağlamalısınız. Rakiplerinizin önüne geçerek alıcı kitlesini kendi e ticaret sitenizde toplamış olursunuz. Bu sayede e ticaret sitenizden sağladığınız gelir de çok daha fazla olur.

Hızlandırılmış SEO paketi ile bizlerde sizlerin rakiplerinizin ardınızda bırakarak yükselmenizi sağlıyoruz. Bu paket ile sitenize seo çalışması yapılacak, en az 1000 adet backlink verilecek ve bu sayede sitenizin arama motorlarında irtibarı artırılacak. Web sitelerinizin hataları düzeltilecek ve bunun yanı sıra SEO desteğiyle birlikte uzman danışmanlık yardımı da yapılacak. Bu sayede siteniz üst sıralara çıkarak, kazancınız da katlayacak. Bu seo paketine ise yalnızca 999 TL’ye sahip olabilirsiniz.

KAPSAMLI SEO PAKETİ

Bir işi yapmışken tam yapayım, ben biraz daha profesyonel bir iş istiyorum, bu işten gerçekten gelir elde edeyim diyorsanız tercih etmeniz gereken seo paketi de KAPSAMLI SEO PAKETİdir. 300 Anahtar kelimenizde ilk 10’a kadar yükseleceksiniz. Etkili backlink çalışması ve SEO optimizasyonu ile ilk 10’a yükselmeniz sağlanarak, sitenizden elde edeceğiniz geliri de artıracaksınız.

Google de bulunabilirlik oranınız artacağından hedeflediğiniz kitleye daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecek, keyword limitiniz olmadığından rakiplerinizi daha kolay şekilde ardınızda bırakabileceksiniz.

Web sitenizi analiz etmemiz, web sitenizde oluşan hatalarımızı düzenlememiz, şehir bazlı planlama yapmamız ve profesyonel raporlama yapmamız sayesinde sitenizin nasıl gelişeceği ile alakalı daha kolay planlama yapabilir ve sitenizin gelişimini sağlayabilirsiniz Kapsamlı SEO paketine ise 5000 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kapsamlı SEO paketi rakiplerinizi ardınızda bırakmak ve sitenizden yüksek gelir elde etmeniz için oldukça önemli etki yaratmaktadır.

 

Seo Paketlerimiz
Fiyatı

1.000,00 TL +KDV

1.180,00 TL
Fiyatı

USD800,00 +KDV

USD944,00
Fiyatı

6.000,00 TL +KDV

7.080,00 TL
Fiyatı

10.000,00 TL +KDV

11.800,00 TL
Fiyatı

2.300,00 TL +KDV

2.714,00 TL
Fiyatı

2.400,00 TL +KDV

2.832,00 TL
Fiyatı
30.000,00 TL +KDV
12.000,00 TL +KDV 14.160,00 TL
Fiyatı

3.600,00 TL +KDV

4.248,00 TL
Fiyatı

20.000,00 TL +KDV

23.600,00 TL
Fiyatı

1.800,00 TL +KDV

2.124,00 TL
Fiyatı

6.000,00 TL +KDV

7.080,00 TL
Fiyatı

3.000,00 TL +KDV

3.540,00 TL
Fiyatı

1.000,00 TL +KDV

1.180,00 TL
Fiyatı

500,00 TL +KDV

590,00 TL
Fiyatı

10.000,00 TL +KDV

11.800,00 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et