Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
16 Ürün Bulundu
MARKALAR
FİYAT ARALIĞI

Sosyal Medya
 

Sonuç Odaklı Sosyal Medya Stratejileri İçin Bizimle İletişime Geçin.Size En uygun sosyal medya tanıtım Reklam paketlerimizi seçelim kısa sürede büyük kitlelere ulaşın

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Bilindiği üzere sosyal medya platformları günümüzde internet pazarlamacılığı alanında son derece önem arz etmesi nedeniyle sizlere sunduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz de işletmeleriniz adına hayati öneme sahip olacaktır. Bu sunduğumuz hizmetler sayesinde sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi sayılarınız artmakla kalmayacak aynı zamanda buna bağlı olarak sizlerden alışveriş yapan kimselerin de sayıları bir hayli artacaktır. Bu kapsamda sizlere hangi hizmetleri sunduğumuzu yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Hizmetlerimiz

Sitemiz içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz ana kategoriler olarak 3 tanedir. Bunlar: İnstagram takipçi artırama, Youtube izlenme oranlarını artırma ve Google AdWords reklamlarında üst sıralarda görünmeyi sağlama. Şimdi bu hizmetlerin ayrıntılarına değinerek neden önemli olduklarını sizlere teker teker anlatacağız. İlk olarak İnstagram takipçi artırma hizmetlerimizden başlayalım.

İnstagram Takipçi Artırma

Eğer bir işletme sahibi iseniz ve internet siteniz de var ise bu durumda kesinlikle bunları bir de İnstagram hesabı ile desteklemeniz gerekmektedir. Bu sayede 3 farklı koldan sitenizi müşterilerinize duyurma fırsatını yakalayabileceksiniz. Zira İnstagram son zamanlarda internet üzerinden satış yapılan ciddi bir pazarlama ağına dönüşmüş durumdadır. Sizler de bu ağdan mahrum kalmayarak en kısa süre içerisinde bizlerden destek alarak takipçi sayılarınızı artırabilirsiniz.

Bu kapsamda çeşitli sayılarda İnstagram takipçi satın alma seçenekleri bulunmaktadır. 10 bin, 20 bin ya da 50 bin takipçi satın alarak popülerliğinizi son derece artırabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar organik bir şekilde yapılacağından sizlere de herhangi bir zararı dokunmayacaktır. Bu sayede ilgili olduğunuz alan hakkında arama motorlarında yapılan aramalarda İnstagram hesabınız da gözükecektir.

Youtube İzlenme Oranlarını Artırma

En çok tıklanan videoların yer aldığı Youtube’da paylaştığınız videoların da çokça izlenmesini istiyorsanız o halde sizler de bizlerden destek alabilirsiniz. Bu sayede organik bir şekilde ciddi manada tıklanma oranlarına erişebilirsiniz ve bu sayede de yeni gelirler elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Tıklanma oranları belirli bir seviyeye ulaştığında Youtube tarafından kullanıcılarına para verilmektedir. Bu sayede sizler de bu ücretlerden alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerimiz sayesinde sadece tıklanma oranlarını değil aynı zamanda da abone sayılarınızı da artırabilirsiniz. Bu Youtube kanalınızı da internet siteniz üzerinde paylaşmanız halinde son derece geniş kitlelere ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Google AdWords Reklamları

Üçüncü olarak Google’ın sunmuş olduğu Google AdWords reklamlarında ilk sıralarda görünmek için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve ardından da hizmetlerimizden faydalanmaktır. Google AdWords reklamları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmayanlar için bu reklam çeşidini anlatmaktra fayda vardır. Bu reklamlar kişilerin arama motoru Google’da anahtar kelimeler ile yaptıkları arama neticesinde ortaya çıkan sonuçların üzerinde 4 adet reklamın çıktığı reklam çeşitleridir. İşte bu reklamlar arasında yer alarak arama motoru sıralamalarında üst sıralarda yer alan sitelerden dahi üst sıralarda bulunabilirsiniz. Sizler de bu hizmetlerden faydalanabilmek için en kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçebilir ve ardından da bu hizmetleri alabilirsiniz.

Ayrıca bu hizmetler sayesinde siteler içerisinde görseller ile de reklamlar verebilirsiniz. Bu sayede sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin sayısını daha da artırabilir ve dolayısıyla da gelirlerinizi de daha fazla artırabilirsiniz. Üstelik tüm bu reklamlara ödeyeceğiniz ücretler reklamların tıklanma oranlarına göre olacağından da ödediğiniz paralar kesinlikle boşa gitmeyecektir.

Başarı Garantisi

Yukarıda anlatmış olduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz sizlere başarı garantili bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede sizlere vaat edilen tüm hedefler gerçekleştirilecektir. Bu da sizlerin hedeflerinize ulaşmanızı bir hayli kolaylaştıracaktır.

10 Yıllık Tecrübe

Bu sektör içerisinde 10 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren firmamız sayesinde artık sizler de deneyimli ekiplerimizden faydalanabileceksiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm bu soruları uzman ekiplerimize yöneltebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapacak ve tüm merak ettiklerinizi cevaplandıracaklardır.

Uygun Fiyatlar

Sitemizde sizlere sunulan sosyal medya hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede en uygun fiyatlar ile elde edeceğiniz hizmetler sizlere paha biçilemez karşılıklar getirecektir. Bunlar da sizlere gelir olarak geri dönecektir. Eğer tüm bunları elde etmek için sizler de sabırsızlanıyorsanız o halde biran evvel bizlerle iletişime geçebilir ve ardından da tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetleri Ne Demektir?

İnternet ve akıllı telefonların insan hayatında çok yoğun bir şekilde yer alması ile sosyal medya denilen platformlar da insan hayatının bir parçası haline gelmiştir. Sosyal medya bazen iş için bazen de insanların vakit geçirmek için kullandıkları bir ortam olmaktadır. Yeni nesil web kullanıcılarının takip ettikleri dijital platformlar bulunmaktadır. Bunlar dünya genelinde kullanıcıları olan platformlardır. Bu kadar çok kullanılması ve bu kadar çok kullanıcısının olması sebebiyle sosyal medya hizmetleri denilen bir alan ortaya çıkmıştır. Sosyal medya kişisel özgürlük alanı olmasının yanında firmalar ve kurumlar için de oldukça önemli bir alan olarak önem kazanmaktadır. Çok hızlı iletişim kurması sebebiyle bu alan eğitim, araştırma, bilgi edinme gibi pek çok konuda şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Sosyal medya hizmetleri, çok hızlı yayılma özelliği bulunan dijital ortamda uygun yollarla şirketlerin ve kişilerin tanıtım ve reklam işlerini yürütme konusunda kullanıcılarına yardımcı olmak demektir. Facebook sosyal medya kullanımının ilk platformu olarak dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya ağıdır. Burada üyeliği bulunan biri arkadaş olarak eklediği kişi sayısınca kişinin arkadaşının da ekranında görüldüğü için yapılan paylaşımlar bu kişilere de ulaşmaktadır. Facebook reklam hizmetlerini kullanan kişi bir anda belki de yüz binlerce insana ulaşma olanağına sahip bulunmaktadır. Bütün bu hızlı reklam işi belli bir dönemden sonra bir sektör haline gelmiştir. Sosyal medyanın kontrol edilip müşterilerin bu olanaklardan faydalanmasını sağlayan firmalar bulunmaktadır. Ayrıca Facebook’ta bulunan takipçi sayısının arttırılması konusunda da çalışmalar yapılmaktadır. Belli bir ücret karşılığı takipçi sayısının arttırılması, dolayısıyla firmanın tanıtımının ulaştığı kişi sayısının artması demektir.

Sosyal Medya Hizmetleri Tanıtım ve Reklamda Nasıl Kullanılır?

Toplum olarak internet ile Amerika ve Avrupa’ya göre çok geç tanışmış olmamıza rağmen interneti ve sosyal medyayı kullanma konusunda Avrupa’da ilk sıralarda yer almaktayız. Bu konuda oldukça hızlı hareket eden insanımıza sosyal medya ve internet alanında ulaşmaya çalışmak çok daha kolay olmaktadır. Günlük yaşamın belli bir dönemini internette geçiren hedef kitleye şirketlerin veya kurumların iletilerini bir şekilde buradan vermeleri gerekmektedir. Sosyal medya hizmetleri konusunda en çok kullanılan alan tarayıcıyı açtığımızda karşımıza çıkan Google reklamları ile tanıtım ve reklam yoluna gitmektir. Google reklamları en geniş kitleye ulaşan yollardan biri olarak yer almaktadır.

Google reklamlarında yer almak için bu işi yapan bir firma ile belli bir ücret karşılığında Google üzerinde firmanın yaptığı iş ile ilgili bir kelime yazılıp arama yapıldığında Google sayfasının yanında firma ile ilgili tüm bilgilerin bulunduğu bir eklenti ortaya çıkmaktadır. Böylece bir kelimeden yola çıkarak yüz binlerce kişi firmanın adını duymuş olacaktır. Bu yolla tanıtım yapmak için Google AdWords reklamları yapan bir firmadan destek almak uygun olacaktır. Sosyal medya hizmetleri alanında firmamız oldukça uygun fiyatlarla bu hizmeti kullanıcılar vermektedir.

Sosyal Medya Hizmetleri Alanında En Çok Kullanılanlar Hangileridir?

İnternet ve sosyal medya hizmetleri oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu alanda kendilerine yer bulmak isteyenlere bu alanda uzman kişiler tarafından oldukça başarılı hizmetler vermekteyiz. Çok yoğun kullanılan alanlardan biri olan instagram reklam hizmetleri şirketlerin reklamlarının görünmesini istedikleri alanlardan biridir. Bu konuda yapılabilecek en önemli şey organik takipçi arttırma yöntemidir. Takipçilerin arttırılması sonucu firmanın reklamını gören kişi sayısı oranı artmaktadır. Takipçi sayısını arttırmak için takipçi satışı söz konusu olmaktadır. Sosyal medya konusunda çalışma yapan şirketler bu konuda müşterilerine belli oranlarda takipçi arttırma sözü vermektedirler.

Sosyal medya hizmetleri veren bir firma olarak müşterilerimizin bu alanda istedikleri alanlarda tanıtımlarının yapılması ve takipçilerin arttırılması konusunda yardımcı olmaktayız. Sosyal medyanın en eğlenceli yönlerinden biri olan YouTube’da da oldukça yoğun bir tanıtım alanı bulmak söz konusudur. Özellikle izlenen videoların arasına yerleştirilen reklamlar oldukça geniş bir kitleye ulaşmaktadır. YouTube reklam hizmetleri izlenen videonun izlenmesi sayısına göre ücretlendirilmektedir. Böylece daha çok izleyici daha çok fiyat artışı demektir. Sosyal medyayı kullanarak tanıtım yapan kişiler ve firmalar az zamanda beklenmeyecek kadar çok kişiye ulaşarak hizmetleri hakkında bilgi gönderimi yapabilmektedirler. Böylece çok kullanılan bir alan olan sosyal medya reklam ve tanıtım alanında yoğun olarak kullanılmaktadır.

 

Sosyal Medya Hizmetlerimiz
Fiyatı

200,00 TL +KDV

236,00 TL
Fiyatı

USD200,00 +KDV

USD236,00
Fiyatı

600,00 TL +KDV

708,00 TL
Fiyatı

1.200,00 TL +KDV

1.416,00 TL
Fiyatı

2.400,00 TL +KDV

2.832,00 TL
Fiyatı

2.400,00 TL +KDV

2.832,00 TL
Fiyatı

2.400,00 TL +KDV

2.832,00 TL
Fiyatı

2.400,00 TL +KDV

2.832,00 TL
Fiyatı

2.000,00 TL +KDV

2.360,00 TL
Fiyatı

600,00 TL +KDV

708,00 TL
Fiyatı

300,00 TL +KDV

354,00 TL
Fiyatı

1.200,00 TL +KDV

1.416,00 TL
Fiyatı

2.000,00 TL +KDV

2.360,00 TL
Fiyatı

2.000,00 TL +KDV

2.360,00 TL
Fiyatı

10.000,00 TL +KDV

11.800,00 TL
Fiyatı

2.000,00 TL +KDV

2.360,00 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et