Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

İnstagram reklam paketleri

İnstagram reklam paketleri

İnstagram reklam paketleri

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

İnstagram Reklamları | Sosyal Medya Ajansı

İnstagram Reklam Hizmetleri Firmanıza Fark Katar

İnstagram dünyanın en büyük sosyal ağlar arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda son zamanlarda yoğun bir şekilde tercih edilen bir sosyal ağ olmasının yanı sıra instagram reklam hizmetleri ile de ön olana çıkmaktadır. 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesi bulunan instagram, dünyanın en büyük reklam platformlarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Mobil reklam platformu alanında kendisini sürekli olarak geliştiren instagram, günümüzün en önemli reklam platformlarından birisidir. İnstagram reklam konusunda oldukça önemli kazanımları firmalara sunmaktadır. Bu noktada İnstagram reklam hizmetleri konusunda kendisini sürekli geliştiren ve sürekli güncelleyen bir platform olarak adından sıkça söz ettirmektedir. Bu doğrultuda firmamız instagram reklam hizmetleri kapsamında instagram hesabınızın takipçisi sayısını arttırabilecek paket önerileriyle karşınıza çıkmaktadır. Takipçi paketleri ve otomatik beğeni paketleri gibi alternatif seçenekleri müşterilerine sunan firmamız, bu alandaki tecrübesi sayesinde oldukça kazanımlı fırsatları instagram kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede firmamızın reklam paket ürünlerinden yararlanan müşterilerimiz ürünlerini oldukça hızlı bir şekilde tanıtmaktadır. Ayrıca pek çok firma, sunmuş olduğumuz kaliteli reklamla paketleri sayesinde İnstagram reklam hizmetleriyle tanışmış durumdadır.

İnstangram reklam hizmetleri beraberinde önemli kazanımları firmalara sunmaktadır. Bu noktada İnstagram reklam ücreti konusunda da oldukça uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Günümüzde İnstagram reklam modelleri konusunda yapılan çalışmalar sayesinde İnstagram reklam hizmetlerinin oldukça geliştiği görülmektedir. Dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer alan İnstagram reklam hizmetleri, firmanızın ya da işletmenizin ürün ya da hizmetlerini yüksek bir etkileşim oranıyla müşterilere tanıtmaktadır. Bu doğrultuda İnstagram reklam verme konusunda istekli olan firmaların önemli kazanımları elde ettikleri de bilinmektedir. İnstagram reklam fiyatları oldukça düşük maliyetlidir. Bu noktada firmamız instagram reklam paketleri sayesinde oldukça uygun fiyatlı olarak firmanızın ya da işletmenizin bütçesini sarsmadan reklam yapabilmenizin önünü açmaktadır. Hedef kitleniz ve bütçeniz doğrultusunda şekillenmiş olan İnstagram reklam hizmetlerimizle müşterilerimize hem takipçi kazandırma noktasında hem de reklamlarınızın etkileşim içinde olması sürecinde önemli bir hizmeti sunmaktayız. İnstagram reklam hizmetleri kapsamında ödeme yapıldıktan 5 dakika sonrasında hem beğeni sayınızda talep ettiğiniz miktarda bir artış yaşanmaktadır hem de takipçi sayınızda bir artış gözlenmektedir.

Firmamız Sayesinde İnstagram Reklam Hizmetleri Ayrıcalığıyla Tanışın

İnstagram reklam hizmetleri sürekli güncellenerek yenilenen hizmetler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada günümüz itibariyle önemli bir piyasa haline gelmiş olan İnstagram reklam hizmetleri, sürekli olarak hizmet alanını geliştirmektedir. İnstagramda reklam yapma konusunda talebi olan firmaların bizi tercih etmesi durumunda oldukça uygun fiyat seçeneklerinde bir reklam hizmetini satın almış olurlar. Bu doğrultuda markanız için en uygun hedef kitle belirlenerek reklamınız onlarla etkileşim içerisinde olur. Oluşturulan görsel üzerine tıklayan instagram kullanıcıları internet sayfanıza ya da instagram hesabınıza yönlendirilmektedir. İnstagram görsel öne çıkarma reklam modeli sayesinde hem firmanızla hem de markanızla instagram kullanıcıları etkileşim içerisinde olmaktadır.

Firmamızın instagram reklam hizmetleri kapsamında müşterilerine sunmuş olduğu instagram reklam hizmetleri modellerinden birisi de video öne çıkarma uygulamasıdır. Bu uygulama ile öne çıkarılan reklam içerikli videonuz, sizin belirttiğiniz hedef kitleye ulaştırılmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen bu instagram reklam modeli hem kullanıcıların ilgisini çekmektedir hem de tıklanma oranları çok daha yüksek olmaktadır.

Firmamız instagram reklam paketi kapsamında uygulama indirme modeli ile müşterilerine etkili bir reklam hizmeti sunmaktadır. Bu instagram reklam modeli ile firmanızın belirlemiş olduğu uygun nitelikteki görsel öne çıkartılmaktadır. Firmanızın görseli belirtilen hedef kitlesine iletilir. Görsel resme ilgi gösteren İnstagram kullanıcıları resmi tıklarlar. Böylece uygulama indirilmeye başlanır. Bunun yanı sıra firmamız instagram reklam hizmetleri kapsamında çoklu görsel öne çıkarma modelini de etkili olarak kullanmaktadır. Bu uygulama sayesinde birden fazla görsel instagram kullanıcılarına kaydırma yöntemiyle sunulmaktadır. İnstagram kullanıcıları resmin üzerine tıkladıklarında internet sitenize ya da instagram hesabınıza yönlendirilmektedir.

Firmamız İnstagram reklam fiyatları çerçevesinde de oldukça iddialı bir hizmeti firmalara sunmaktadır. İnstagram reklamları fiyatları düşünüldüğünde standart klasik reklam anlayışına göre çok daha uygun fiyatlı olduğu da görülmektedir. Ayrıca instagram reklam ücretleri etkileşim sayısına göre ya da takipçi sayısına göre şekillenmektedir. Bu durum ise müşterilerin boş yere ödeme yapmasına engel olmaktadır. Bu dahi tek başına müşterilerimiz açısından oldukça önemli bir kazanım alanının oluşmasını sağlamaktadır. Bu noktada İnstagram reklam hizmetleri ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen işletmelerin firmamızın İnstagram reklam paketlerini tercih ettiği de bilinmektedir. Ayrıca firmamızın İnstagram sponsorlu reklam fiyatları çok cazip fiyat seçenekleriyle firmaların karşısına çıkmaktadır. Bu durumdan kaynaklı olarak İnstagram reklam hizmetlerimizin son derece popüler olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır.

 İnstagram reklam hizmetleri, faaliyet alanlarını sürekli olarak genişletmektedir. Esas yapısı itibariyle görsel reklamlara yönelen İnstagram reklam hizmetleri, son zamanlarda video öne çıkarma, görsel öne çıkama, uygulama indirme ve çoklu görsel öne çıkarma gibi farklı İnstagram reklam modellerini piyasaya sunmaktadır. Ayrıca teknolojinin gelişmesine paralel olarak İnstagram reklam hizmetlerini de sürekli olarak geliştiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu noktada İnstagram reklam hizmetleri ile ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak isteyen firmalar, markalarının bilinirliğini de arttırmaktadır. Bu doğrultuda neden firmanızın instagram reklam paketlerini tercih etmeliyim sorusu akıllara gelmektedir. Bunun yanıtını maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • İnstagram reklam paketlerimiz marka bilinirliğinizi arttırmaktadır.
  • Firmamızın instagram reklam paketleri en doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır.
  • İnstagram reklam hizmeti paketlerimiz düşük maliyetlidir.
  • İnstagram reklam hizmeti paketlerimiz direk ürünlerinize yönelik olarak kullanıcıları yönlendirmektedir.
  • İnstagram reklam hizmeti paketlerimiz erişim ve etkileşim oranlarınızı arttırmaktadır.
  • Firmamızın instagram reklam hizmeti paketleri satış oranlarınızı arttırmada destekleyici olmaktadır.

 Bu noktada kazanımlarının çok olması İnstagram reklam hizmetlerimize olan ilginin artmasında etkili olmaktadır. Bu bağlamda ülkemizde son zamanlarda instagram reklam hizmetlerine oldukça fazla bir şekilde ilgi gösterildiği de bilinmektedir.

İnstagram Reklam Hizmetleri Ücretleri

İnstagram reklam hizmetleri oldukça uygun fiyatlı olarak hizmet sunma noktasında son derece başarılı olmaktadır. Bu doğrultuda İnstagram reklamları fiyatları geleneksek reklam modellerine göre çok daha az maliyetlidir. İnstagram reklam ücretleri konusunda iddialı bir hizmeti firmalara sunmaktadır. İstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde yer alan firmamız, İnstagram reklam paketi halindeki özel paketler sayesinde firmaların istekleri doğrultusunda reklam hizmeti sunabilmektedir. Bu durum ise hiç şüphesiz firmalar açısından çok önemli bir kazanım alanının oluşmasını sağlamaktadır.

İnstagram reklam hizmetleri ile yüksek dönüşüm ve düşük maliyet sağlamak mümkün olmaktadır. Zira İnstagram reklamları firmaların yüksek bir dönüşüm sağlamalarını düşük bir maliyetle başarmaktadır. Bu durum ise firmaların karlılığını arttırıcı bir etkiye sahip olmaktadır. İnstagram reklam satın al uygulamaları sayesinde firmalar internetin olduğu her ortamda bu hizmetten yararlanabilmektedir. Bu noktada firmamızın İnstagram reklam servisi hizmetlerinin sürekli olarak bir gelişim içerisinde olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Sıralanan bu özelliklerin hepsi firmamızın İnstagram reklam hizmetleri paketlerimizde bulunmaktadır.

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra alanında tecrübeli olan firmamız, oto beğeni paketleri ve beğeni ve yorum paketleri gibi hizmetleri de müşterilerine sunma konusunda son derece başarılıdır. Bu noktada instagram hesabınızın takipçi sayısının arttırılmasında ya da beğeni sayısının otomatik olarak arttırılmasında oldukça düşük maliyetli olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yüzde yüz organik kullanıcıların beğenisinin söz konusu olduğu oto beğeni paketlerimiz, yüzde yüz Türk kullanıcıların beğeni sayısını hizmetinize sunmaktadır. Ödemelerin kredi kartıyla da mümkün olduğu bu paket hizmetlerimizin taksitlendirilmesi de mümkün olmaktadır. Sizde instagram dünyasını keşfederek marka bilinirliğinizi arttırmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bizimle WhatsApp numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Ürün paketlerimizi satın aldıktan sonra bir ay boyunca organik takipçi sayısında gözle görülür bir artış yaşandığını takip edebileceksiniz.

 

Fiyatı

1.000,00 TL +KDV

1.180,00 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et