Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

twitter reklam paketleri

twitter reklam paketleri

twitter reklam paketleri

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Twitter Reklamları | Sosyal Medya Ajansı

Twitter Reklam Hizmetleri Modelleri Nelerdir?

Twitter reklam hizmetleritwitter follewers (takipçi) sayısını arttırma faaliyetleri doğrultusunda çalışmaların yürütülmesini kapsar. Twitter takipçi sayısı firmanın belirlemiş hedef kitleye yönelik olarak geliştirilir. Bu durum ise firmanızın sosyal medyadaki marka bilinirliğini arttırmaktadır. Twitter gerek ülkemizde gerekse dünyada oldukça fazla bir şekilde kullanılan bir sosyal ağ olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada sürekli kullanıcı sayısı artmakta olan twitter oldukça geniş bir kitleye hizmet etme konusunda son derece başarılı olmaktadır. Bu doğrultuda ülkemizde 7.2 milyon civarında kullanıcı olan twitter, oldukça büyük bir piyasa değerine sahiptir. Sosyal ağ olmasının yanı sıra son zamanlarda twitter reklam hizmetleri alanında da hizmet sunmaya başlamıştır. Twitter oluşturduğu reklam modelleri sayesinde oldukça etkileyici bir reklam hizmeti sunmaktadır. Bu noktada twitter reklam modellerini şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır,

  • Promoted tweet
  • Promoted trend
  • Promoted account
  • Twitter video uygulamaları
  • Twitter uygulama yüklemeleri

Promoted tweet reklam modeli ise sponsorlu tweet olarak isimlendirilmektedir. Firmamız promoted tweet reklam modeli ile; sizi takip etmeyen twitter kullanıcılarına dahi reklamınızı göstemeyi sağlamaktadır. Firmanızın belirlemiş olduğu anahtar kelimeler aracılığı ile düzenlemiş olduğumuz reklam çalışmaları takipçini olmayan kullanıcıların arama sonuçlarında çıkmaktadır. Bu noktada reklam içeriğine ilgi duyan twitter kullanıcıları reklamınızı tıklayarak etkileşim içine girer. Twitter reklam hizmetleri kapsamında uygulanan bu model; 3 aylık yayın sürecine tabidir. Ücretlendirme ise; reklamınızı tıklayan, RT yapan, sizi takip eden kullanıcısı sayısına göre düzenlenmektedir. Burada önemli bir husus ise kullanıcıların sadece ilk etkileşimine ücret ödemenizin söz konusu olmasıdır

Promoted tend esasında sponsorlu gündem olarak da nitelendirilebilen bir reklam çalışmasını kapsamaktadır. Promoted tweet reklam modeli daha çok kısa süreli reklam ve tanıtım dönemlerinde tercih edilmektedir. Firmanızın lasnman ya da tanıtım günlerinde promoted tweet reklam modelinden yararlanmak akıllıca bir seçenektir. Bu reklam hizmeti sayesinde reklamınızı gündeme oturtmanız mümkün olmaktadır. Firmamız promoted tweet reklam modelini firmanızın twitter hesabı üzerinden yöneterek; markanızın ve ürünlerinizin tanıtılmasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu reklam modeli ile sizin seçmiş olduğunuz hashtagin 24 saat süresince twitterin gündeminde kalmasını sağlar.

Promoted account reklam modeli, sponsorlu hesap olarak da isimlendirilmektedir. Bu reklam modeli genel özellik itibariyle takipçi sayısını arttırma amaçlı kullanılan bir reklam modelidir. Promoted account reklam modeli; kimi takip etmeli (Who to Follow) bölümünde reklamınızın tek başına ve üst sırlarda yer almasını sağlamaktadır. Bu durum ise reklamınızın twitter kullanıcılarının dikkatini çekme olasılığını arttırmaktadır. Twitter reklam paketi hizmetimiz sayesinde firmanıza ait sponsorlu hesap üzerinden markanızı takip etme olasılığı yüksek olan kullanıcılara reklamlarınızı ulaştırmaktayız. Böylece twitter kullanıcıları reklamınıza ve twitter hesabınıza yönlendirilmektedir. Bu noktada sponsorlu hesabın maliyeti ise sizi takip etmeye başlayan kullanıcı sayısına göre değişebilmektedir.

Twitter video reklamları modeli twitter reklam hizmetleri kapsamında yer alan etkili reklam modellerinden birisidir. Bu reklam modeli ile kullanıcıların haber akışında görülebilen video reklamlarından oluşmaktadır. Ücretlendirme biçimi ise izlenme başına yapılmaktadır.

Twitter uygulama yükleme reklamları modeli ise daha çok trafiği düşük olan web sitelerinin trafiğini yükseltmek amaçlı olarak tercih edilmektedir. Etkileşimi oldukça fazla olan bu reklam modeli, reklam verenlerin daha çok kullanıcıya ulaşmasını amaç edinmektedir. Bu noktada reklamın gösteriliş şekli kullanıcıların ilgi alanları ve tercihleri gözetilerek belirlenmektedir.

Görüldüğü üzere twitter reklam hizmetleri oldukça geniş kapsamlı reklam modelleriyle müşterilerine reklam hizmeti vermektedir. Twitter yakın zamana kadar kendi içerisinde 3 farklı reklam modeli bulundurmaktaydı. Ancak son zamanlarda yürütülen reklam çalışmaları sonrasında twitter reklam modellerinin sayısında bir artış yaşanmıştır. Bu noktada günümüzde twitter reklam modellerinin sayısının gün geçtikçe arttığı da bilinmektedir. Ülkemizde twitter kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı bilgisinden yola çıkarak twitter reklam sektörünün yıldızı olmaya başlamıştır diye bir sonuca varmakta mümkün olmaktadır. Firmamız twitter reklam hizmetlerini en etkili bir şekilde kullanarak müşterilerin marka ve ürünlerinin tanıtımını sağlamak noktasında kendisini sürekli olarak güncellemektedir. Bu sayede reklam ihtiyacının karşılanması noktasında oldukça etkili çözüm yollarını müşterilerimize sunmaktayız.

Twitter Reklam Hizmetleri ve Reklam Ajansları

Firmamız, Twitter reklam hizmetleri konusunda oldukça etkili reklam kampanyalarını yönetme konusunda oldukça deneyimli bir firma özelliğindedir. Bu doğrultuda twitter reklam ajansı hizmetlerimiz kapsamında hemen her modelde twitter reklamlarını yönetme konusunda tecrübe sahibiyiz. doğrultuda reklam hizmetlerinin yürütülmesini sağlayan pek çok bulunmaktadır. Ülkemizde twitter reklam hizmetlerinin profesyonelce yönetilmesinde etkin bir şekilde rol alan firmamız, pek çok önemli kazanımları müşterilerine sunmaktadır. Bu kazanımları maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • Twetter reklam hizmetlerinin yönetiminde firmaların hedef kitlesi seçimini şekillendirmelerinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
  • Takipçilerinizi arttırarak, takipçilerinizle etkileşim içerisinde olmanızı sağlamaktayız.
  • Hedef kitlenizle uyumlu ilgi alanına sahip olan takipçilerinize reklamlarınızın gösterimini sağlamaktayız.
  • Cinsiyete ya da yaş aralığına bağlı olarak hedefleme yaparak hedef kitlenizi oluşturmaya destek olmaktayız.
  • Coğrafyaya ya da kullanıcı konumlarına göre hedef kitlelerinizin oluşturulması sürecine dahil olarak size etkili bir reklam hizmeti sunmaktayız.

Firmamız twitter reklam hizmetleri vasıtasıyla müşterilerle doğrudan etkileşim içerisinde bulunabilmektedir. Bu önemli bir artı özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız twitter reklam fiyatları konusunda da oldukça maliyeti düşük seçeneklere sahiptir. Bu durum ise firmalar açısından önemli kazanım alanlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Twitter reklam hizmetleri sayesinde pek çok farklı reklam çalışmasını twitter üzerinden şekillendirmek mümkündür. Tweet etkileşimleri sayesinde gönderilerinizi öne çıkartarak takipçilerinizle etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra hedef kitleye uygun tweetleri gönderebilirsiniz. Twitter esasında oldukça geniş bir etkileşim dünyasını kapılarını sizlere açmaktadır. Bu sayede çok sayıda insana ulaşarak firmaların kendilerini ya da ürün ve hizmetlerini tanıtmaları mümkün olmaktadır. Twitter uygulamaları sayesinde firmaların tanınabilirliği de arttırılabilmektedir. Aynı zamanda twitter reklam hizmetleri sayesinde twitterdaki takipçi sayısının hızlı bir şekilde arttırılması da mümkün olmaktadır. Ayrıca video görünümleri sayesinde firmaların twittera yükleyecekleri videoların izlenme sayısını arttırmaları da mümkün olmaktadır.

Fiyat Seçenekleri Bakımından Twitter Reklam Hizmetleri

Twitter reklam hizmetleri fiyat seçenekleri söz konusu olduğunda diğer standart reklam sektörüne oranla twitterin son çok daha uygun fiyat aralığında reklam hizmeti sunduğu görülmektedir. Bu doğrultuda twitter reklam fiyatları ile farklı reklam hizmetleri karşılaştırıldığında twitter reklamlarının firmalar açısından oldukça tasarruflu olduğu da görülmektedir. Twitter sponsorlu reklam fiyatları sayesinde firmalar kendi ürünlerini ya da hizmetlerini oldukça uygun bir fiyat aralıklarında hedef kitlere ulaştırabilmektedir. Bu noktada twitter reklam hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle twitter hesabının olması gerekli olmaktadır. Bu aşamadan sonra twitter hesabınıza reklam hizmeti satın almak için çalışmalara başlamanız mümkün olmaktadır.  Twitter reklam hizmetleri hem hizmet kalitesi hem de uygun fiyat seçenekleriyle adından sıkça söz ettirmektedir.

Twitter reklam hizmetleri ülkemizde son zamanlarda pek çok firmanın etkili bir şekilde kullandığı reklam hizmetleri olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada çeşitli reklam kampanyalarıyla twitter müşterilerine hizmet sunabilmektedir. Twitter reklam hizmetlerinin öncülüğünde yürütülen reklam kampanyaların maliyetinin az olması firmaları twitter reklam hizmetlerine yönlendirmektedir. Bundan dolayı son zamanlarda firmalar twitter reklam verme fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak, bu sektördeki yerlerini almaya başlamıştır. Günümüz itibariyle twitter reklam hizmetleri sektörünün ülkemizde önemli bir sektör haline geldiğinden söz etmek mümkün olmaktadır. Ayrıca gün geçtikçe twitter reklam hizmetlerinin oldukça etkili bir sektör haline geldiğinden de söz etmek mümkün olmaktadır.

Firmamız twitter reklam hizmetleri kapsamında oldukça uygun maliyetli bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda twitter reklam hizmetleri için ayırmış olduğunuz bütçenizin oldukça tasarruflu olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz. Zira twitter reklam paketlerimiz sayesinde sadece twitterda kullanıcıların sizinle etkileşime girdiği kadar bir ödeme yaparsınız. Yani kullanıcılar hesabınızı takip ettiğinde ya da sponsorlu tweetinizi retweetlediğinde ücret ödersiniz. Ayrıca beğenilme sayısı ve tıklama sayısınca bir ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. Böylece bütçenizin ayarlanmasında kontrol tamamen sizin elinizde olmaktadır. Sizde twitter reklam hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi büyütmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et