Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

youtube reklam paketleri

youtube reklam paketleri

youtube reklam paketleri

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Youtube Reklamları | Sosyal Medya Ajansı

Kapsam Bakımından Youtube Reklam Hizmetleri

Youtube internet sitesi sürekli güncellenen bir internet sitesi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu durumdan kaynaklı olarak hizmet alanını sürekli olarak genişleten Youtube internet sitesi, son zamanlarda yoğun bir şekilde reklam hizmetleri sektörü içerisinde de yer almaktadır. Youtube reklam hizmetleri, firmalara oldukça kazanımlı fırsatları sunmaktadır. Bu noktada Youtube reklam alanında oldukça yenilikçi yaklaşımları yürürlüğe koymuş durumdadır. Bu doğrultuda firmamız Youtube reklam hizmetleri alanında pek çok farklı özelliği içeriğinde barındıran bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Youtube reklam paketlerimiz sayesinde pek çok önemli kazanımları firmaların kullanımına sunmaktayız. Bu doğrultuda, Youtube reklam hizmetlerinin özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Youtube reklam paketlerimiz %100 bir şekilde ölçülebilir bir reklam hizmetini firmalara sunmaktadır.
 • Youtube reklam paketlerimiz firmaların ulaşmak istedikleri hedef kitleleri belirlenmesinde destek olmaktadır. Bu kapsamda oldukça gelişmiş bir hedef kitle seçeneklerine sahip bir reklam hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.
 • Youtube reklam paketlerimiz firmalara oldukça etkili ve verimli bir reklam hizmeti sunmak konusunda oldukça başarılıdır.
 • Youtube reklam hizmeti paketlerimiz izlenme yoksa ödeme de yok alternatif seçeneğini de sunduğu için maliyeti oldukça düşük bir reklam hizmetini firmalara sunmaktadır.

Firamızın Youtube reklam hizmetleri paketleri sıralanan bu özelliklerinin yanı sıra sürekli olarak güncellenen alternatif seçenekleri sayesinde adından sıkça söz ettirmektedir. Bu durum ise Youtube reklam hizmetleri paketlerimizi satın alan firmalara oldukça önemli kazanımları sunmaktadır.

Fiyatlar Bakımından Youtube Reklam Hizmetleri

Youtube reklam hizmetleri söz konusu olduğunda oldukça uygun seçenekli reklam alternatifleri karşımıza çıkmaktadır. Zira Youtube reklam fiyatları standart reklam sektörlerindeki reklam fiyatlarına oranla oldukça uygun fiyat aralığındadır. Bunun yanı sıra Youtube reklam hizmetlerinin hedef kitle ile etkileşim içerisinde oluyor olması, diğer farklı reklam sektörlerine oranla daha çok popüler olmasının sebepleri arasında yer almaktadır. Bu noktada Youtube reklam verme konusunda firmamıza talep veren pek çok firma bulunmaktadır. Youtube reklam hizmetlerimizden yararlanan firmalar pek çok farklı Youtube reklam modellerinden de uygun fiyat seçenekleriyle yararlanmaktadır. Bu doğrultuda Youtube reklam modelleri sıralayacak olursak;

 • TrueView Masthead Reklam ModeliYoutube ana sayfasının en üst bar kısmındaki yayınlanan reklamlardır.  Ülkeye göre hedeflemenin yapıldığı bu reklam modeli, günlük olarak rezervasyon edilebilmektedir. Çalışma standartları ise HTML5 formatındadır.
 • TrueView Videodan Önce Modeli; Youtube sitesindeki ana videoların öncesinde, içerisinde ya da sonrasında eklemiş olan reklam modelidir. Atlanabilir video reklamlar olarak da isimlendirilebilir. Bu modelin en önemli kazanımlarından birisi şayet video 5 saniye izlenmeden atlanırsa reklamı veren firma ücret ödememektedir.
 • TrueView Yer Paylaşımlı Reklamlar; firmanızın ya da ürünlerinizin tanıtımının yer aldığı videonun yüzde 20 kısmından daha küçük bölümünde yer alan şeffaf nitelikli yer paylaşım reklamlarıdır.
 • TrueView GDN Modeli; Youtube internet sitesinde öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin yukarısında görünen videolardır.

Görüldüğü üzere Youtube reklam modelleri oldukça geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Bu noktada firmamız sıralanan bütün bu reklam modellerini müşterilerine kazandırma noktasında son derece iddialıdır.

Youtube reklam hizmetleri fiyatlarının cazip olması, Youtube reklam hizmetleri sektörünün oldukça etkili bir şekilde büyümesini sağlamıştır. Bu noktada firmamızın Youtube reklam verme fiyatı konusunda bilgi sahibi olan firmalar, Youtube reklam hizmetlerimizden yararlanma konusunda son derece istekli olmaktadır. Bu durum da doğal olarak Youtube reklam sektörünün hızlı bir şekilde büyümesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firmamız Youtube reklam açma konusunda oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Bu durumda Youtube sitesinin reklam hizmetlerine olan talebin artmasında etkili olmaktadır. Ayrıca firmamızın Youtube reklam hizmetlerinin sürekli olarak kendini güncellenmektedir. Bu doğrultuda pek çok avantajlı hizmet paketini müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz farklı alternatif seçenekli paketleri sıralayacak olursak;

 • Dünya geneli Youtube İzlenme Paketleri
 • Türkiye Youtube İzlenme Paketleri
 • Canlı Yayın Youtube İzlenme Paketleri
 • Youtube Beğeni Paketleri
 • Kampanyalı YouTube izlenme paketleri

Sıralanan bu paketler haricinde ihtiyaç duyulacak pek çok farklı reklam alanda da reklam paketlerimizi güncellemekteyiz. Bu bilgiler ışığında hizmetlerimizin tamamının uygun fiyatlı seçenekli olduğundan söz etmek de mümkün olmaktadır. Zira; fiyat ve performans dengesini gözetir bir özellikte fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Youtube reklam hizmetleri paketlerimizin tamamı satışa sunulmadan önce test edilmektedir. Ciddi bir test süreci sonrasında tam ve etkili olduğuna kanaat getirdiğimiz reklam paketleri, müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et