Tedarikçiler

Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yapı ve inşaat işlerinde yüksekte çalışanlar için önemli riskler bulunmaktadır. Yapım işlerinin dizayn aşamasından tutun uygulama aşamasına gelinceye kadar çok sayıda riskten söz etmek mümkün olmaktadır. Yapı sektöründeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda yüksek katlı inşaatların hızlı bir şekilde yapılması mümkün hale gelmiştir. Bu durum beraberinde iş güvenliği ve işçi sağlığıyla alakalı olarak bazı önlemlerin alınmasını zorunlu hale getirmiştir. Günümüz itibariyle yaşanılan her 3 iş kazasından 1’i ya yüksekten düşmelerden ya da yüksekten düşen cisimlerden kaynaklanmaktadır. Bu tür kazalar ne yazık ki geçici/kalıcı sakatlık ya da ölüm gibi istenmeyen durumların yaşanmasına sebep olmaktadır. Bütün bu olumsuz sonuçların önüne geçmek için ise; yüksekte çalışma malzemeleri devreye girmektedir. Zira bu malzemeler, çalışanların can güvenliğini yüksek standartlara uygun bir şekilde karşılayabilmektedir. Firmamız toplumsal sorumluluklarının bilincine vararak, çalışma sahalarında üzücü olayların yaşanmaması adına yüksek güvenlikli yüksekte çalışma malzemelerini müşterilerine temin etmektedir.

Yüksekte çalışma ekipmanları, çok geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Yayınlanan en son iş güvenliği mevzuatı çerçevesinde yüksekte çalışanların kullanmak zorunda olduğu yüksekte çalışma ekipmanları da mevcuttur. Firmamız, yüksekte çalışırken iş güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak pek çok farklı ekipmanı müşterilerine sunmaktadır. Bu ekipmanlardan bazıları şunlardır;

 • İş emniyet kemerleri
 • Uzatma halatı
 • Paraşüt tipi emniyet kemeri
 • Landyard ve şok emiciler
 • İki bacaklı Lanyard
 • Geri sayım düşüş durdurucu
 • Çelik kanca karabina ve diğer karabinalar
 • Kendinden toparlanabilir düşme önleyici
 • Konumlandırıcı Lanyard
 • Düşüş tutucu can halatı
 • Duvara sabitleme aparatları
 • Yatay yaşam hattı
 • Çift kollu şok emici
 • Tek bacaklı lastikli şok emici

Firmamız yukarıda sıralanan yüksekte çalışma malzemelerini sürekli olarak güncellemektedir. Böylece iş güvenliği hususunda piyasaya çıkan en yeni ürünlerin müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Firmamız gerek iş emniyet kemeri ürünlerinde gerek şok emici ürünlerinde gerekse diğer farklı tüm yüksekte çalışma ekipmanlarında olsun son derece titiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Zira firmamız, bu ürünlerin çalışanların can güvenliklerini sağlamakta olduğunun bilincindedir.

Firmamız yüksekte çalışma ekipmanları hususunda oldukça tecrübeli bir firmadır. İstanbul Perpa İş Merkezinde yer alan firmamız, yüksekte çalışma malzemelerini ilk elden müşterilerine ulaştırmaktadır. Yüksekte çalışma ekipmanları fiyatları söz konusu olduğunda firmamız, bu ürünleri ilk elden müşterilerine ulaştırdığı için oldukça önemli kazanımları müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın müşterilerinin kullanımına sunmuş olduğu gerek iş emniyet kemeri fiyatları gerek şok emici fiyatları gerekse diğer pek çok yüksekte çalışma malzemeleri fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatlı seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde özellikle son zamanlarda yüksekte çalışanların düşmesini önleyici sistemler konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Yatay yaşam hattı, uzatma hayatları ya da karabina çengelleri gibi pek çok malzeme çalışanların yüksekten düşmesini önleyici sistemlerde etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Yüksekten düşmelerin önlenmesi hususunda kişisel koruyucu donanımların kullanılması önemli olmaktadır. Kişisel koruyucu donanımlar arasında; farklı tip ve özellikte emniyet kemerleri, emniyet halatları, emniyet kancaları, şok emici halatlar, baret ve güvenlik ağı gibi farklı malzemeler de bulunmaktadır. Firmamız sıralanan bütün b u malzemelerin temini konusunda son derece avantajlı bir hizmeti müşterilerinin ayağına kadar getirmektedir. İnternet üzerinden online satış sitemiz vasıtasıyla firmamızdan satın alınan ürünler, aynı gün içinde kargoya verilerek en seri bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığınıönem veren firmamız, özellikle bu ürünlerin yüksek ölçüde güvenilir ürünler olması hususuna özen göstermektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetli odaklı bir hizmet politikasını benimsemektedir. Bundan dolayı firmamız, tüm ürünlerimizde olduğu gibi yüksekte çalışma malzemeleri ürünlerinde de kalite ve uygun fiyat seçeneklerinden asla vazgeçmemektedir. Kredi kartına 9 taksit seçeneği gibi farklı avantajları da müşterilerine sunan firmamız, satmış olduğu ürünlerin arkasında da durmaktadır. Yüksekte çalışma ekipmanları gibi hassas bir konuda son derece profesyonel bir çalışma disiplinine sahip olan firmamız, kaliteli kontrolden geçmiş ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında siz de çalışanlarınızın can sağlığını güvence altına almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Böylece hem yasal bir zorunluluğu yerine getirmiş olacaksınız hem de çalışanlarınızın can güvenliğini sağlama yönünde önemli bir kazanımı elde etmiş olacaksınız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yapı sektörü başta olmak üzere bazı sektörlerdeki çalışanların yüksekte çalışmaları gerekmektedir. Yüksekte çalışmak ise birçok risk içermekte olup buna uygun önlemlerin alınması gerekmektedir. Söz konusu önlemlere gereken özenin gösterilmemesi durumunda ortaya istenmeyen sonuçlar çıkacaktır. Bu önlemler alınırken yüksekte çalışma malzemeleri etkin olarak kullanılmakta ve yüksekte çalışan kişilerin güvenliklerini üst seviyelere çıkarmaktadır. Firmamız uzun zamandır iş güvenliği ve iş kıyafetleri ile ilgili üretimler yapmakta ve sektörün bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uluslararası kalite standartlarına göre üretilen bu ürünler dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Yüksekte çalışma malzemeleri üretimi yapan firmamız, söz konusu ürünleri doğrudan müşteriye ulaştırmakta ve araya aracı mağaza girmemektedir. Bu da fiyatların çok daha düşük olmasını sağlamaktadır.

İstanbul’da üretimlerini yapan firmamız bünyesinde 30 personeli istihdam etmektedir. Perpa’da 3 katlı mağazası bulunan firmamız yüksekte çalışma malzemeleri imalatı konusunda son derece hassas olup üretimlerin her aşamasında kalite kontrol yapmaktadır. Bu malzemelerin üretimlerinde kullanılan her şeyin en kaliteli olanlarından kullanılmaktadır. Ayrıca uzman personelimiz üretimleri sırasında kalite işçilik ile ürünlerin kalitesinin daha da artmasını sağlamaktadır. Yüksekte çalışma malzemeleri üreten firmalar arasında üretmiş olduğu ürünlerin kalitesiyle sivrilen firmamız toptan ve perakende satış yapmaktadır. Müşterilerimizin vermiş oldukları siparişler kısa sürede üretilmekte ve kargo ile istenilen adrese gönderilmektedir. Böylece müşterilerimiz çok kısa sürede bu ürünleri temin etmiş olmaktadır.

Yüksekte çalışma malzemeleri denildiği zaman çok geniş bir ürün çeşitliliğinden bahsedilmiş olmaktadır. Yüksekteki her bir ayrıntı için farklı malzemeler kullanılabilmekte ve kullanılan bu malzemeler sayesinde çalışanların güvenlikleri üst seviyeye çıkarılmış olmaktadır. Yüksekte çalışma malzemelerinden bazıları şunlardır:

 • İş emniyet kemerleri
 • Paraşüt tipi emniyet kemeri
 • Çelik kanca karabina ve diğer karabinalar
 • Duvara sabitleme aparatları
 • Çift kollu şok emici
 • Tek bacaklı lastikli şok emici
 • Düşüş tutucu can halatı
 • Yatay yaşam hattı
 • Konumlandırıcı Lanyard
 • Uzatma halatı
 • Landyard ve şok emiciler
 • İki bacaklı Lanyard
 • Geri sayım düşüş durdurucu
 • Kendinden toparlanabilir düşme önleyici

Yukarıda belirtilen malzemelerin dışında da farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı bir rol üstlenmekte ve çalışanların güvenliklerini sağlamaktadır. Firmamız yukarıda bulunan ürünlerin kalitesini artırmak için sürekli çalışmalar yapmakta ve çok daha etkili sonuçlar vermesini sağlamaktadır. Ülkemizde yaşanan iş kazalarına genel olarak bakıldığında söz konusu kazaların her 3 tanesinden 1’i yüksekten düşme nedeniyle gerçekleşmektedir. Bundan dolayı yüksekte çalışma malzemeleri konusuna son dönemde daha fazla önem verilmekte ve bu ürünlerin daha da geliştirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız ise bu çalışmaları çok uzun süredir yapmakta ve çalışanların güvenliklerini maksimum seviyede sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan yüksekte çalışma malzemeleri, çalışanların can güvenlikleri ile doğrudan ilişkili olduğu için söz konusu çalışmalara daha fazla önem verilmekte ve büyük bir hassasiyet içerisinde yürütülmektedir.

Yüksekte çalışma malzemeleri çalışanlar için çok önemli bir faktör olup çalışanların hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırmaktadır. Kendini güvende çalışan personel çok daha rahat çalışmakta ve bu da yapılan işin kalitesini ve hızını olumlu şekilde etkilemektedir. Fakat kendini güvende hissetmeyen ve her an tehlikeli durum yaşama endişesini taşıyan kişiler, işlerini hem daha yavaş yapmakta hem de istenilen kalitede olmamaktadır. Bundan dolayı yüksekte çalışma malzemeleri üretimi yapan firmamız, bu şekilde çalışan kişilere çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Çalışanların kullandıkları ürünler kişilerin boy ve ağırlıklarına göre farklılık göstermekte ve firmamız bu detayı dikkate alarak üretimlerini yapmaktadır. Böylece güvenlik çok daha üst seviyelerde sağlanmış olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini odaklı hizmet vermekte ve yüksekte çalışma malzemeleri üretimini bu bilinçle yapmaktadır. Bunun dışında kişilerin can güvenliği konusu da eklenince çok hassas olunmakta ve üretilen ürünlerin kontroller sürekli yapılmaktadır. Böylece kalite standartları yükselmiş olmaktadır. Firmamız tarafından üretilen yüksekte çalışma malzemeleri fiyatları çok uygun seviyelerdedir. Firmamızdan bu ürünleri almak isteyenler online olarak da sipariş verebilmektedir. Siparişlere ait ödemeler ise kredi kartıyla yapılabilmekte üstelik 9 takside varan seçenekler bulunmaktadır. Söz konusu ürünleri almak isteyen müşterilerimizin bize farklı yollarla ulaşmaları yeterlidir

ADELA RFA-100 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 10 Metre ADELA RFA-100 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 10 Metre
Marka: Adela
Fiyat: 1.214,93 ₺ (KDV Hariç: 1.029,60 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ADELA RFA-150 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 15 Metre ADELA RFA-150 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 15 Metre
Marka: Adela
Fiyat: 1.710,72 ₺ (KDV Hariç: 1.449,76 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ADELA RFA-200 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 20 Metre ADELA RFA-200 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 20 Metre
Marka: Adela
Fiyat: 1.869,12 ₺ (KDV Hariç: 1.584,00 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ADELA RFA-60 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 6 Metre ADELA RFA-60 Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 6 Metre
Marka: Adela
Fiyat: 1.029,60 ₺ (KDV Hariç: 872,54 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
BEL DESTEKLI PARASUT TIPI EMNIYET KEMERI FULL BODY BEL DESTEKLI PARASUT TIPI EMNIYET KEMERI FULL BODY
Fiyat: 380,16 ₺ (KDV Hariç: 322,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
BEL DESTEKLI PARASÜT TIPI EMNIYET KEMERI BS-21 BEL DESTEKLI PARASÜT TIPI EMNIYET KEMERI BS-21
Fiyat: 71,85 ₺ (KDV Hariç: 60,89 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
BEL DESTEKSIZ PARASÜT TIPI EMNIYET KEMERI BS-11 BEL DESTEKSIZ PARASÜT TIPI EMNIYET KEMERI BS-11
Fiyat: 61,59 ₺ (KDV Hariç: 52,19 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
BEL TIPI EMNIYET KEMERI BS-01 BEL TIPI EMNIYET KEMERI BS-01
Fiyat: 62,72 ₺ (KDV Hariç: 53,15 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ACCESS SIT-196201 CAMP ACCESS SIT-196201
Marka: CAMP
Fiyat: 1.504,80 ₺ (KDV Hariç: 1.275,25 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ACCESS SWING OTURAK-1963 CAMP ACCESS SWING OTURAK-1963
Marka: CAMP
Fiyat: 1.938,60 ₺ (KDV Hariç: 1.642,88 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP AIR RESCUE EVO CHEST-298202 CAMP AIR RESCUE EVO CHEST-298202
Marka: CAMP
Fiyat: 1.368,58 ₺ (KDV Hariç: 1.159,81 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP AXEL 1686 İNİŞ MAKARASI CAMP AXEL 1686 İNİŞ MAKARASI
Marka: Camp
Fiyat: 1.140,48 ₺ (KDV Hariç: 966,51 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP BASIC DUO-1275 CAMP BASIC DUO-1275
Marka: CAMP
Fiyat: 317,46 ₺ (KDV Hariç: 269,03 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP DRUID 2232 İNİŞ MAKARASI CAMP DRUID 2232 İNİŞ MAKARASI
Marka: Camp
Fiyat: 969,41 ₺ (KDV Hariç: 821,53 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD ALÜM-7020206 CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD ALÜM-7020206
Marka: CAMP
Fiyat: 551,55 ₺ (KDV Hariç: 467,42 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD ALÜM-7030207 CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD ALÜM-7030207
Marka: CAMP
Fiyat: 1.520,64 ₺ (KDV Hariç: 1.288,68 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD-7030201 CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD-7030201
Marka: CAMP
Fiyat: 467,28 ₺ (KDV Hariç: 396,00 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD-7030208 CAMP ELASTİK ÇİFT KOLLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD-7030208
Marka: CAMP
Fiyat: 504,66 ₺ (KDV Hariç: 427,68 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP GOBLIN 0999 CAMP GOBLIN 0999
Marka: Camp
Fiyat: 915,87 ₺ (KDV Hariç: 776,16 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP GOLDEN TOP EVO ALU-094102 CAMP GOLDEN TOP EVO ALU-094102
Marka: CAMP
Fiyat: 2.059,73 ₺ (KDV Hariç: 1.745,53 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP GOLDEN TOP PLUS ALU-094101 CAMP GOLDEN TOP PLUS ALU-094101
Marka: CAMP
Fiyat: 1.933,06 ₺ (KDV Hariç: 1.638,19 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP GRAVITY-1265 CAMP GRAVITY-1265
Marka: CAMP
Fiyat: 1.822,66 ₺ (KDV Hariç: 1.544,63 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP GT SIT-2165 CAMP GT SIT-2165
Marka: CAMP
Fiyat: 1.108,80 ₺ (KDV Hariç: 939,66 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP I-BLOCK EVO 1388 EL JUMARI CAMP I-BLOCK EVO 1388 EL JUMARI
Marka: Camp
Fiyat: 878,48 ₺ (KDV Hariç: 744,47 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP LANYARD-203003 CAMP LANYARD-203003
Marka: CAMP
Fiyat: 224,29 ₺ (KDV Hariç: 190,08 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ORBİTAL-2120 CAMP ORBİTAL-2120
Marka: CAMP
Fiyat: 815,76 ₺ (KDV Hariç: 691,32 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP PILOT EL JUMARI CAMP PILOT EL JUMARI
Marka: Camp
Fiyat: 396,25 ₺ (KDV Hariç: 335,81 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP RAPIDA-1264 CAMP RAPIDA-1264
Marka: CAMP
Fiyat: 1.009,33 ₺ (KDV Hariç: 855,36 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP SOLO 2 CAMP SOLO 2
Marka: Camp
Fiyat: 355,14 ₺ (KDV Hariç: 300,97 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP SPHINX CAMP SPHINX
Marka: Camp
Fiyat: 140,18 ₺ (KDV Hariç: 118,80 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP SWIFTY-2168 CAMP SWIFTY-2168
Marka: CAMP
Fiyat: 934,56 ₺ (KDV Hariç: 792,00 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP ŞOK EMİCİLİ LANYARD-5030102 CAMP ŞOK EMİCİLİ LANYARD-5030102
Marka: CAMP
Fiyat: 280,37 ₺ (KDV Hariç: 237,60 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP TETHYS CAMP TETHYS
Marka: Camp
Fiyat: 140,18 ₺ (KDV Hariç: 118,80 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP TURBOCHEST 2256 CAMP TURBOCHEST 2256
Marka: Camp
Fiyat: 429,90 ₺ (KDV Hariç: 364,32 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
CAMP VERTİCAL 2 PLUS-0106 CAMP VERTİCAL 2 PLUS-0106
Marka: CAMP
Fiyat: 704,88 ₺ (KDV Hariç: 597,36 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇELIK KANCA KARABINA/ SAFETY STEEL HOOK ÇELIK KANCA KARABINA/ SAFETY STEEL HOOK
Fiyat: 89,72 ₺ (KDV Hariç: 76,03 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇELIK VIDALI KARABINA / STEEL KARABINER WITH SCREW ÇELIK VIDALI KARABINA / STEEL KARABINER WITH SCREW
Fiyat: 13,31 ₺ (KDV Hariç: 11,28 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇİFT BACAKLI SOK EMİCİLİ LASTİKLİ KOLON LANYARD/ Shock absorber with 2 lanyards 71425 ÇİFT BACAKLI SOK EMİCİLİ LASTİKLİ KOLON LANYARD/ Shock absorber with 2 lanyards 71425
Fiyat: 368,75 ₺ (KDV Hariç: 312,50 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇİFT HALATLI ŞOK EMİCİLİ LANYARD /Energy absorbing forked rope lanyard 71422 ÇİFT HALATLI ŞOK EMİCİLİ LANYARD /Energy absorbing forked rope lanyard 71422
Fiyat: 133,06 ₺ (KDV Hariç: 112,76 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇİFT KOLONLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD/Energy absorbing forked webbing lanyard 71420 ÇİFT KOLONLU ŞOK EMİCİLİ LANYARD/Energy absorbing forked webbing lanyard 71420
Fiyat: 133,06 ₺ (KDV Hariç: 112,76 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 10M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 10M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH
Fiyat: 3.363,79 ₺ (638,29 €) (KDV Hariç: 2.850,67 ₺ (540,92 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 15M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 15M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH
Fiyat: 3.531,06 ₺ (670,03 €) (KDV Hariç: 2.992,42 ₺ (567,82 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 6M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH DELTA PLUS EVOLUTİON KENDİNDEN TOPARLANABİLİR DÜŞME ÖNLEYİCİ EKİPMAN ABS KILIFI-GALVANİZLİ 6M KABLO- KONEKTÖR KIRMIZI-SİYAH
Fiyat: 3.271,62 ₺ (620,80 €) (KDV Hariç: 2.772,56 ₺ (526,10 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DUSUS TUTUCULU CAN HALATI 10 mt/ Guided type fall arrestor on flexible anchorage line 10 meters 71343 DUSUS TUTUCULU CAN HALATI 10 mt/ Guided type fall arrestor on flexible anchorage line 10 meters 71343
Fiyat: 184,76 ₺ (KDV Hariç: 156,58 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DUVARA SABİTLEME APARATI - ANKRAJ DUVARA SABİTLEME APARATI - ANKRAJ
Fiyat: 19,01 ₺ (KDV Hariç: 16,11 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
DÜSÜS TUTUCU / FALL ARRSTOR DÜSÜS TUTUCU / FALL ARRSTOR
Fiyat: 133,06 ₺ (KDV Hariç: 112,76 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Düşüş Durdurma ve Konumlandırma Kemeri P117 Düşüş Durdurma ve Konumlandırma Kemeri P117
Marka: CAMP
Fiyat: 336,45 ₺ (KDV Hariç: 285,13 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
GERİ SARIMLI DUSUS TUTUCU 10 mt / Retractable fall arrestor 10 meters 71480 GERİ SARIMLI DUSUS TUTUCU 10 mt / Retractable fall arrestor 10 meters 71480
Fiyat: 1.793,09 ₺ (KDV Hariç: 1.519,57 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
GERİ SARIMLI DUSUS TUTUCU 2.5 mt /Fall arrester, with selfblocking automatic abseil strap 71460 GERİ SARIMLI DUSUS TUTUCU 2.5 mt /Fall arrester, with selfblocking automatic abseil strap 71460
Fiyat: 380,16 ₺ (KDV Hariç: 322,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 10 Metre KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 10 Metre
Marka: Camp
Fiyat: 1.682,21 ₺ (KDV Hariç: 1.425,60 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 15 Metre KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 15 Metre
Marka: Camp
Fiyat: 2.056,03 ₺ (KDV Hariç: 1.742,40 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 20 Metre KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 20 Metre
Marka: Camp
Fiyat: 2.429,86 ₺ (KDV Hariç: 2.059,20 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 6 Metre KRATOS Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 6 Metre
Marka: Camp
Fiyat: 1.401,84 ₺ (KDV Hariç: 1.188,00 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Şok Emicili Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 2.5 Metre KRATOS Şok Emicili Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu 2.5 Metre
Marka: Camp
Fiyat: 327,10 ₺ (KDV Hariç: 277,20 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KRATOS Yatay Yaşam Hattı 20 Metre KRATOS Yatay Yaşam Hattı 20 Metre
Marka: CAMP
Fiyat: 560,74 ₺ (KDV Hariç: 475,20 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
KURTARMA SEPETİ - Pilot chair 71718 KURTARMA SEPETİ - Pilot chair 71718
Fiyat: 410,58 ₺ (KDV Hariç: 347,95 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Malzeme tasıma çantası-fermuarlı Malzeme tasıma çantası-fermuarlı
Fiyat: 38,02 ₺ (KDV Hariç: 32,22 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Malzeme tasima çantası-buzgulu Malzeme tasima çantası-buzgulu
Fiyat: 38,02 ₺ (KDV Hariç: 32,22 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Malzemeı taşıma çantası Malzemeı taşıma çantası
Fiyat: 39,60 ₺ (KDV Hariç: 33,56 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
PROFALL EK-01 Bel, Omuz ve Bacak Destekli Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri PROFALL EK-01 Bel, Omuz ve Bacak Destekli Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri
Marka: CAMP
Fiyat: 190,87 ₺ (KDV Hariç: 161,75 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
PROFALL EK-50801 Tam Vücut Tipi Emniyet Kemeri (Full Body) PROFALL EK-50801 Tam Vücut Tipi Emniyet Kemeri (Full Body)
Marka: CAMP
Fiyat: 355,14 ₺ (KDV Hariç: 300,97 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
PROFALL SET 5 Çift Kollu Şok Emicili Elastik Lanyard PROFALL SET 5 Çift Kollu Şok Emicili Elastik Lanyard
Marka: CAMP
Fiyat: 252,33 ₺ (KDV Hariç: 213,84 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ŞOK EMICI ŞOK EMICI
Fiyat: 60,19 ₺ (KDV Hariç: 51,01 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
TEK BACAKLI LASTİKLİ SOK EMİCİLİ KOLON LANYARD/ energy absorbing webbing lanyard 71415 TEK BACAKLI LASTİKLİ SOK EMİCİLİ KOLON LANYARD/ energy absorbing webbing lanyard 71415
Fiyat: 204,34 ₺ (KDV Hariç: 173,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
TEK BACAKLI SOK EMİCİLİ KOLON LANYARD - Energy absorbing webbing lanyard TEK BACAKLI SOK EMİCİLİ KOLON LANYARD - Energy absorbing webbing lanyard
Fiyat: 114,05 ₺ (KDV Hariç: 96,65 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
TEK KANCA KARABİNALI SOK EMİCİLİ HALAT/Energy absorbing webbing lanyard TEK KANCA KARABİNALI SOK EMİCİLİ HALAT/Energy absorbing webbing lanyard
Fiyat: 114,05 ₺ (KDV Hariç: 96,65 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
TRIPOD TRIPOD
Fiyat: 4.485,89 ₺ (KDV Hariç: 3.801,60 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
YÜK KALDIRMA KEMERI YÜK KALDIRMA KEMERI
Fiyat: 61,59 ₺ (KDV Hariç: 52,19 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi